EroticPrague.cz > Blog > Nezařazené > Sex v Praze v létě
11. 6. 2015

Sex v Praze v létě

sex v praze v létěSex v létě a letních měsících je skvělý hned z několika důvodů. Ten snad nejlepší je, že se dá provozovat sex skoro všude, protože už nejsme omezování chladným počasím.

V Praze není zrovna moc míst, kde byste si mohli užít sex venku a zůstat nespatřeni, nicméně pár se jich určitě najde. Důležité však je dávat si pozor. Nejen na to, aby vás při tom nenachytali kolemjdoucí (což však někdy může být záměr, pokud jste exhibicionisté), ale hlavně, abyste nedostali pokutu od policie za to, že provozujete sex na veřejnosti.

Pokud to děláte někde v lese, kde se pohybuje minimum lidí, mohou (někteří) policisté přimhouřit oko. Pokud si to však rozdáváte uprostřed parku a neberete ohledy na ostatní, pokuta vás jistě nemine.

Mezi nevýhody pro sex v parku, resp. pro sex v přírodě rozhodně patří hmyz. Když vás při tom píchají komáři, někdo to může považovat za skupinový sex, ale moc příjemné to vážně nebude. Dalším ještě méně příjemným problémem jsou pak klíšťata. Kromě toho, že se vám mohou přisát na špatně přístupná místa, hrozí také nebezpečí závažných onemocnění.

Při sexu v parku nebo v přírodě vás také může zastihnout náhlá změna počasí. A kromě nepříjemného chladu při sexu se pak můžete léčit s nachlazením, chřipkou nebo anginou.

V každém případě pokud se rozhodnete vyzkoušet si mazlení v Praze, můžete vyzkoušet třeba tyto parky:

Stromovka – spousta místa. Přes den je zde mnoho sportovců, ale v noci si můžete více méně nerušeně užívat
park Sacré Coeur – není moc kam se schovat. V poměru na velikost parku a počet lidí se jedná o poměrně frekventované místo
Divoká Šárka – nádherné, odlehlé prostředí.
NKP Vyšehrad – pěkné místo, ale v centru. Tím pádem velmi frekventované.
Modřanská rokle – dost odlehlé místo. Budete to mít z centra sice trošku dál, ale nádherná příroda určitě stojí za to. Budete mít na své radovánky poměrně velký klid.

2 Responses to “Sex v Praze v létě”

  1. kubííík napsal:

    tak takovej střelec nejsem, ještě tak v autě, to zas jooo B-) ale sex na veřejnosti někde v Praze, nevim nevim :unsure:

  2. nikola napsal:

    za zmínku stojí taky Grébovka (Havlíčkovi sady), zvlášť večer je tam klídek a ten park je prostě krása!

Leave a Reply