EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Eskort & privát > Nezařazené > Líbejte se nejen na prvního máje!
30. 4. 2015

Líbejte se nejen na prvního máje!

5127403_blogJe první máj, lásky čas. Ta žena, která dostane na první máj polibek pod rozkvetlou třešní bude po celý rok krásná, přitažlivá a také plodná. S líbáním bychom ale neměli čekat až na první máj.

Ženu máme pod rozkvetlou třešní líbat proto, aby neuschla. Její vlhkost je při sexu velmi potřeba, tak tedy líbání nepodceňujte. A to i v jiné dny. Líbání má jen výhody. O ženy je třeba pečovat.

Na rtech je stokrát více nervových zakončení než na bříškách prstů. Navíc muž při líbání přenese na ženu hormon testosteron, který zvyšuje pocit vzrušení. Nemusíte ale ženu líbat jen na rty. Hledejte při líbání její erotogenní zóny. Snad najdete pod třešní místo i na zkoumání jejího těla.

Líbání je také zdravé. Dech se nám při líbání až třikrát zrychlí. To zajistí lepší přísun kyslíku do mozku. Zároveň líbání zvyšuje díky přeměně bakterií obranyschopnost. Během líbání se také hubne, což ocení hlavně ženy. Nejen že se do líbání zapojí až dvanáct svalů, ale zvýší se také krevní tlak a zrychlí tep. Tělo tak bude cukry spalovat mnohem rychleji.

Pánové nepodceňte přípravu

Svěží dech je základ. Během celého dne přemýšlejte co budete jíst. Topinky z česnekem zřejmě nebudou to pravé. Nepodceňte ranní zubní hygienu a nakupte si jemné Orbitky, nebo Tic Tac. Myslete také na oholení. Nechcete přece partnerku sedřít jak smirkovým papírem. Jemné oholení, nebo několikadenní porost, který už tolik neškrábe je to pravé. Opatrní buďte také na parfémy. Určitě bude vaše partnerka spolupracovat a polibky vám vracet. Zapomeňte tedy na stříkání parfému na krk, či za uši. Voňavka opravdu dobře nechutná.

Myslete především na jemnost. Váše líbání nemusí vypadat jak výtěr mandlí. Nejprve použij jen špičku jazyka, poté ho zapoj více. Všeho ale s mírou. Přestávky jsou vzrušující mezihrou. Hrajte si s ní. Krátké pohledy do očí prohloubí vaše propojení. Občasným jemným kousnutím do rtu také nic nezkazíte.

Další fakta o líbání:

Lidé kteří se často líbají, trpí méně zubním kazem
Líbání slouží jako prevence vrásek v obličeji
Líbání má také pozitivní vliv na paměť, duševní výkonnost a soustředění
Líbání prospívá kardiovaskulárnímu systému a odbourává cholesterol
Při líbání se hubne. Při vášnivém polibku můžete spalovat až 3 kalorie za minutu
Líbání je hygieničtější než podání ruky
⅔ lidí otáčejí při líbání hlavu na pravou stranu
90% žen se líbá se zavřenýma očima, u mužů je to přesně polovina
Správný polibek by neměl trvat méně než 12 sekund
Lidé, kteří se často líbají žijí v průměru o 5 let déle než suchaři

Leave a Reply