EroticPrague.cz > Blog > Eskort & privát > Gay > Nezařazené > Anální sex a jak na něj?
31. 1. 2015

Anální sex a jak na něj?

26179397_blog

Anální sex

Anální sex, nebo-li dráždění řitního otvoru (erotickými pomůckami, prsty, jazykem, atd), se řadí mezi rizikové sexuální praktiky. Praktikuje se zejména mezi homosexuály. Na rozdíl od sexu do vagíny nemá anální sex svou přirozenou vlhkost, je nehygienický, poškozuje zdraví a je pro většinu nepříjemný. Ženy na anální sex příliš nejsou, ale muže vzrušuje už jen ta představa sama o sobě.

Jak tedy na správný anální sex, který se stane příjemným pro oba partnery?

Na první anální sex si poskytněte pro oba dostatek času na přípravu. Začínejte postupně, jemně a zvolna. Nejprve použijte ke dráždění své prsty, postupně můžete začít s vibrátory, až nakonec dojdete na klasický anální sex penisem. Sledujte reakce svého protějšku a snažte se aby tato chvíle byla co nejpřijemnější pro obě strany.

Jak již bylo zmíněno, anální sex bývá nehygienický. Snažte se tedy dodržet maximální hygienické opatření. Nepodceňujte vyprázdnění či případný výplach. Něž dojde na anální sex, tak by jste několik hodin před tím neměli nic jíst. Opatrně také během samotné akce, kdy anální sex spojují i bakterie přítomné v konečníku a které by mohly být příčinou infekce. Nikdy nepřesouvejte penis z análního otvoru do vaginy a kondom si nasaďte vždy nový.

Anální sex vyžaduje nadměrné použití lubrikačního gelu. Konečník neprodukuje žádný sekret a jeho stěny tak mají tendenci k odírání a následné vysoké bolesti. Lubrikační gel sníží tření a anální sex tak bude příjemnější.

Myslete také na to, že anální sex, díky citlivé tkáni, zvyšuje přenos pohlavních nemocí. Nezapomínejte tedy i na použití kondomu.
Buďte opatrní, něžní a ohleduplní a anální sex vás bude určitě bavit oba ;)

3 Responses to “Anální sex a jak na něj?”

  1. kuk napsal:

    partner moc toužil po análním sexu a tak jsme trénovali a trénovali, až nám to už šlo normálně. Ne, že bych si to nějak zvlášť užívala, má to vždycky spíš za odměnu, ale protože vím, že to má rád, tak se tomu nebráním… Nicméně pánové, buďte ohleduplní a nemyslete si, že je to hned. Když budete moc tlačit na pilu, partnerku nejspíš odradíte… :negative:

  2. NázorŽeny napsal:

    Anální sex nééééé.. :negative: co z něj sakra máte?

  3. dickens napsal:

    no jak jinak.. :bye:

Leave a Reply