EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Striptýz > Striptýzové agentury > Striptýzové kluby > Striptýz Praha - ta správná forma zábavy
2. 12. 2014

Striptýz Praha – ta správná forma zábavy

22203192_blogKam v Praze na Striptýz? Jaké Striptýzové agentury máte k dispozici? Na našich stránkách máme k dispozici novou kategorii, která vám přinese vše, co svět striptýzu nabízí! Chcete zažít trochu erotiky, pobavit se a podívat na krásná nahá těla, je pro vás nová kategorie Striptýz Praha ta pravá?

Zkuste vzít partu kamarádů a omrknout svlékající kočičky. V naší kategorii Striptýz Praha si můžete vybrat z mnoha podniků, kde uvidíte plno krásných slečen. Chcete udělat radost kamarádovi, známému, nebo na firemním večírku? Co objednat striptérku do vašeho oblíbeného podniku, nebo přímo za vámi :)

Striptýz Praha a Historie

První veřejný striptýz vznikl při nečekané události, kdy se na pařížském náměstí Pigalle v roce 1883 začala parta mladých žen předhánět, která z nich má hezčí tělo. Jedna odvážlivka tak během této situace vyskočila na pódium a začala ze sebe svlékat jednotlivé kusy oblečení, aby své tělo předvedla v celé své kráse. Tato její striptýzová show se setkala u většiny s nadšeným obdivem, avšak slečna dostala od místních úřadů za své opovážlivé chování pokutu ve výši 100 franků. Tu za ní ale nadšení pánové rádi zaplatili.

Jako první organizované a veřejné striptýzové vystoupení předvedla v roce 1907 tanečnice Jeanna de Lianová v proslulém pařížském Moulin Rouge. Nejdříve byl striptýz předváděn s poetickými názvy. Intenzivněji se striptýz začal předvádět na konci první světové války a postupně se rozšířil do celého světa.

Striptýzové kluby Praha

Striptýzové kluby se začali zakládat v Západním Německu po druhé světové válce. Dnes je u nás striptýz velmi oblíbený, proto se provádí v mnoha Erotických klubech. Komu by se nelíbilo se usadit, dát si oblíbený drink a koukat na krásné slečny které se před vámi svíjí a odhazují svršky? Koukněte na Striptýzové kluby Praha. Dopřejte si Privátní tanec, Tanec na klíně, či Tanec na stole před vámi. Pobavte se s přáteli a navštivte Striptýzové kluby Praha.

Striptýzové agentury Praha

Nechce se vám přímo do klubu? Pořádáte akci, oslavu, nebo se chcete pobavit? Jako zpestření každé akce je striptýz ideální. Potěšte své oko při pohledu na krásnou striptérku. V dnešní době máme na výběr z mnoha agentur, které striptýzové vystoupení pořádá. Zavolejte si slečnu co dorazí kamkoli za vámi, zatančí, svlékne se a ještě vás do své akce zapojí. Na výběr máte z mnoha druhů striptýzů, striptérky dorazí v sexy kostýmkách a předvedou vám nezapomenutelnou zábavu.

Striptýz Praha

V kategorii Striptýz Praha si můžete vybrat striptýz podle místa, podniku, ale i podle jednotlivých slečen. Blondýna, bruneta, nebo prsatá boubelka? Koukněte na Striptérky a zavolejte si tu která vás zaujme nejvíce. Mezi slečnami najdete opravdu profesionální striptérky.

Velmi žádaný je i Pánský striptýz. I ženy se chtějí pobavit a omrknout sexy vypracované tělo pořádného samce. Nechte ho pro sebe zatančit, sáhněte si, zapojte se a užijte si večer ve velkém. Ty největší fešáci z celé Prahy pěkně pohromadě na Erotic Prague v kategorii Striptýz Praha!

Pěknou zábavu!

Vaše Monika

Leave a Reply