4. 2. 2016

Party v Praze

stag-party-pragueČeká vás rozlučka se svobodou? Chystáte se s kamarády zapít narození vašeho potomka? Slavíte narozeniny? Svátek? Nebo třeba i Valentýna s nezadanými kamarády po svém?

Jak se říká, důvod k oslavě se najde vždy. Ale ne vždy vás musí napadnout způsob, jak oslavu udělat. Hlavně kdy a jak.

Možná slavíte často. A pořád stejně. A je možné, že by to chtělo změnu.

Pokud nevíte, jak si oslavu užít, zde je několik způsobů.

Domácí styl – hraní her

Pokud berete rozlučku se svobodou anebo jakoukoliv příležitost k oslavě spíše jako povinnost, asi si to nikdo moc neužije. A dost možná skončíte u poměrně nenáročných aktivit jako hraní stolních her.

Samozřejmě i to se dá proložit řádným popíjením, takže když si pořádně přihnete, vlastně to může být i docela zábava. Ale stejně – takhle se s kamarády můžete zabavit prakticky kdykoliv.

Domácí styl – párty v bytě

Když máte velký byt a v něm dostatek místa, je to dobré místo na pařbu. Nevýhodou mohou být sousedi, kteří vás nemusí nechat dosyta oslavovat. Hlavně co se týče poslechu hudby.

Každopádně aby to byla party se vším všudy, nespokojíte se jen s kamarády. Musíte mít u sebe i bandu holek.

Možnost, jak je k sobě dostat, je dovést si vlastní přítelkyně. Ale, upřímně, to se až tak neodvážete.

A když nemáte kamarádky, které si s vámi budou chtít večer pořádně užít a odvázat se, máte možnost si nějaké “najmout. Ano, řeč je o escort dívkách. Anebo alespoň a strip girls, které také dovedou každou party pořádně nakopnout.

Party v centru Prahy

Praha je plná nočních klubů, strip barů a dalších míst, kde si můžete dopřát prakticky cokoliv.

Od klasické pařby v hudebním klubu, přes strip show, až třeba po návštěvu night clubu, kde záleží jen na vás, kam až to necháte zajít.

Rozhodně máte na výběr a to je nejdůležitější.

Výhoda party v nočních klubech je zřejmá. Nikoho nerušíte a vše máte po ruce. Holky, pití…prostě cokoliv. Jedinou nevýhodou oproti domácí párty může být snad cena.

Na druhou stranu je super, když se jednou za čas můžete dokonale vyřádit. A těch pár korun navíc za to určitě stojí. Zejména, když slavíte událost, která se nestává každý den.

Leave a Reply