EroticPrague.cz > Blog > Hodinové hotely > Krátkodobý pronájem Praha
15. 8. 2013

Krátkodobý pronájem Praha

kratkodoby-pronajem-prahaVýhody krátkodobých pronájmů bytů

V tomto článku Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší krátkodobý pronájem Praha. Díky krátkodobému pronájmu si užijete atmosféru Prahy mnohem víc, než společně s ostatními turisty v hotelu. Tam si budete připadat stále jako turista. V případě krátkodobého pronájmu si budete připadat více s Prahou spjati a budete její krásu a průběh dne v ní vnímat mnohem lépe. Možná, že se Vám to bude natolik líbit a do Prahy se přestěhujete. Navíc, krátkodobé ubytování Vás vyjde mnohem levněji než pobyt v hotelu. Také ušetříte na stravování – v běžně nemáte možnost si nic uvařit, naopak krátkodobý pronájem je plně zařízený byt nebo vila s kuchyní. V soukromí krátkodobého bytu nebo vilky můžete také uspořádat setkání s přáteli a věnovat se do delších nočních hodin zábavě a mít puštěnou Vaší oblíbenou hudbu. Hotelové pokoje nejsou přizpůsobeny na pořádání oslav a párty, za chvíli by Vám rozzuřená turistka klepala na dveře.

Krátkodobý pronájem je nejlepší v Praze

Praha je střediskem veškerého kulturního dění v České republice a je navíc zasazena do úžasné scenérie zelených kopců a úžasné syntézy středověké, předválečné a moderní architektury. Pokud budete hledání krátkodobého pronájmu věnovat chvíli, můžete narazit na byt s úžasným výhledem. V Praze a přilehlých oblastech žije kolem 2 miliónů lidí, z nichž velký počet tvoří cizinci. Praha je tedy multijazykovým a multikulturním centrem, kde je stále co nacházet nového. Krátkodobý pronájem není využíván jen turisty, využívají ho také obchodníci na delších služebních cestách, kterým se nevyplatí utrácet vysoké částky za ubytování v hotelu. Praha má také dokonale propracovanou síť MHD, se kterou se dostanete kamkoli. Jízda autem je ve špičce notně stresující a ztratíte tím mnohem více času. Praha je také hlavním leteckým uzlem a z letiště se poměrně rychle dostanete do Vašeho krátkodobého pronájmu, což ocení každý unavený cestující.

Praha je plná kulturního dění

Pokud se rozhodnete pro krátkodobý pronájem v Praze, budete v centru veškerého dění. Každý den můžete prožít jinak. Především v létě ožívají po městě různé malé scény s hudbou, konají se velké koncerty, sportovní akce, veřejná promítání venku zdarma a hospůdky v parcích jsou vždy večer plné lidí různého věku, zájmů, povolání a národností. Atmosféru Prahy si užívá každý. Přes den můžete navštívit klasické turistické atrakce, které jste si třeba ještě vůbec neprohlédli zevnitř – Staroměstská radnice, chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně, Obecní dům… Odpoledne si můžete v klídečku odpočinout ve Vašem krátkodobém pronájmu a večer vyrazit do ulic. A když potkáte někoho sympatického, můžete si ho pozvat k sobě do krátkodobého pronájmu a nikdo Vás na žádné recepci nebude obtěžovat tím, že za nocleh nezaplatil. Tím pádem budete víc uvolněnější a může snáze dojít k intimitě.

Krátkodobé pronájmy Praha a carpe dien

Pokud budete chvíli hledat, narazíte na úžasné krátkodobé pronájmy v bytech s úžasným výhledem nebo krátkodobý pronájem v malebné vilové čtvrti. Po ránu si na balkóně bytu můžete vychutnávat rozednívání nad Vltavou se šálkem kávy a nechat se osvěžit příjemným ranním chládkem. Při západu Slunce si naopak můžete vychutnat večeři a sklenku nějakého dobrého moravského vína. Také je příjemné si sednout jen tak sám s dobrou knížkou na terasu, nebo jen tak nečinně přihlížet ruchu na ulici. Takové krátkodobé pronájmy bývají častokrát už zamluveny dlouho dopředu, proto pokud plánujete nějakou akci či dovolenou v Praze, pospěšte si s jejich rezervováním. Krátkodobé pronájmy jsou zkrátka jako stvořené ke carpe dien a každý by si v životě měl trochu toho sladkého nic nedělání dopřát.

Leave a Reply