EroticPrague.cz > Blog > Hodinové hotely > 7 kritérií pro výběr hodinového hotelu v Praze
26. 11. 2013

7 kritérií pro výběr hodinového hotelu v Praze

hodinovy-hotel-prahaVolba správného hodinového hotelu je důležitá, abychom se zde cítili příjemně a pohodlně. Ať už hledáte okořenění manželského (partnerského) vztahu nebo azyl pro milence, můžete se při výběru hodinového hotelu řídit podle základních kritérií.

1. Čistota
2. Nadstandardní služby a vybavení
3. Diskrétnost
4. Parkování
5. Typ hodinového hotelu
6. Cena
7. Pozice hotelu

Čistota hodinového hotelu

Převlékání postele po každé návštěvě není samozřejmostí. Některé hodinové hotely v Praze garantují výměnu použitého ložního prádla po každé návštěvě, jinde povlečení vyměňují až po viditelném znečištění.

Nadstandardní služby a vybavení

Ujasněte si, zda vystačíte s postelí a sprchovým koutem, nebo zda si budete chtít vychutnat horkou mileneckou koupel, vířivku či saunu. Lednice vybavená alkoholickými či nealkoholickými nápoji, čokoládou a jinými pochoutkami je v hodinových hotelích v Praze již téměř samozřejmostí. Pastou impregnovaný zubní kartáček, pěna na holení, žiletky, gely, kondomy či sexuální pomůcky pro intimní hrátky jsou spíše nadstandardem. V nabídce bývají i erotické televizní kanály či DVD.

Diskrétnost hodinového hotelu v Praze

Většinou nebude personál hodinového hotelu požadovat Váš doklad totožnosti a osobní údaje. Anonymita je důležitá a někdy je možné registrovat se pod přezdívkou, kterou pak využíváte i při dalších návštěvách.

Parkování u hodinového hotelu

Jaká je možnost parkování u hotelu? Některé pražské hodinové hotely nabízejí diskrétní parkování v garáži či na dvoře.

Typ hodinového hotelu v Praze

Kromě klasických hotelů s více pokoji má mnoho azylů pro milence podobu samostatné luxusně zařízené garsonky v běžné bytové zástavbě nebo romantického srubu na okrajových částech Prahy. Tyto typy hodinových hotelů zaručují větší anonymitu a vyhnete se tak trapasu při setkání s dalšími klienty na chodbách.

Cena

Ceny se v Praze pohybují od tří set do sedmi set korun za hodinu. Některé hodinové hotely poskytují věrnostní programy a slevy pro stálé zákazníky.

Pozice hodinového hotelu

Hodinové hotely najdete v centru Prahy i na okrajových částech. Zaleží na Vás, zda upřednostňujete blízkost Vaší práce, bydliště či oblíbené restaurace v okolí.

Leave a Reply