EroticPrague.cz > Blog > Sexshopy > Sexshop Praha – nakupujte společně
16. 8. 2013

Sexshop Praha – nakupujte společně

sexshop-prahaNakupování v Sexshop Praha může být zábava i pro muže!

Neznáme moc mužů, kteří by rádi nakupovali. Vím, že to umějí, jen je to prostě nebaví. Co se ale týče nakupování v sexshopu Praha, myslím, že to by mohlo muže bavit. Věřím totiž tomu, že když bude ta správná motivace, tedy rozproudění postelové zábavy, muži půjdu navštívit sexshop Praha moc rádi. Odměnou jim totiž budou příjemné erotické zážitky, které dokážou nejednoho donutit zvednout zadek a jít navštívit sexshop.
Všechny dobře víme, jak je to s muži a nákupy. Většina z nich je prostě nemá rádo a považuje je ztrátu času. Zejména nakupování oblečení. Lepší to je s nákupem aplikací pro svůj smartphone. Proč? Odměnou jim je zábava. Od toho už v podstatě vede jen krůček k nakupování v sexshopu Praha. Pokud poskytnete mužovi dobrou motivaci a příslib zajímavějších, „inovativnějších“ postelových hrátek, bude v sexshopu Praha vybírat a nakupovat rád.

Prozkoumejte sexshop před jeho samotnou návštěvou

Pokud nejste v oblasti erotického zboží příliš sběhlý nebo jste nikdy sexhop Praha nenavštívili, je dobré si udělat přehled o jeho sortimentu ještě před jeho samotnou návštěvou. Domluvte se i s partnerkou, co by ráda vyzkoušela. Třeba přijde s nějakým zajímavým nápadem, potažmo výrobkem. V dámských magazínech se tu a tam najde o nějakém zmínka. Předběžným mapováním terénu online alespoň budete mít jasno, na jaké informace se ještě přímo v sexshopu Praha doptat. Případný ostych nechte při návštěvě sexshopu doma. Dnes už nejsou sexshopy nic ojedinělého a od doby, kdy byly pouze nevzhlednými krámky v postranních uličkách, se leccos změnilo. Nyní mají moderní design provedený ve velmi decentním duchu.

Navštivte Sexshop Praha s partnerkou

Pokud nechcete partnerku něčím překvapit a nevybíráte pro ni v sexshopu Praha dárek, navštivte ho společně s ní. Samotný muž bude akorát tápat a neodnese si ze sexshopu nikterak zajímavější nádobíčko, než jsou lubrikanty, vibrátory a špatná velikost spodního prádla. Ve dvou se spíše odhodláte k ozkoušení nějaké neobvyklé erotické hračky. Každý má v tomto ohledu určité informace, které nasbíral třeba četbou časopisů, o které se s Vámi však doposud nepodělil. Také spolu můžete vybírat i sexy spodní prádlo a oblečky, kterého by si partnerka ze strachu, že se na ní budete koukat, jako by spadla z Marsu, nekoupila. Řeknete jí, co se Vám líbí a co ne a ona si vybere to, které jí nejlépe padne. Na to jí musíte dát nějaký čas, proto počítejte s tím, že se návštěva sexshopu Praha může protáhnout. V žádném případě však na ni nespěchejte a nebuďte nervózní, další návštěvu by s Vámi už neabsolvovala a byla by podrážděná. Pokud nakonec něco vyberete, je samozřejmostí je, že za nákup v sexshopu Praha platí muž.

V sexshopu Praha se chovejte zcela přirozeně, sex není v ČR žádným tabu

Nakupování v sexshopu Praha je stejné, jako každé jiné nakupování. Podnikatelům v tomto oboru nejde o nic jiného než tržby a tudíž zisk. A vy jste jeho konzument, jeho cílová skupina, kterého se nesnaží nijak tím, že Vás naláká jeho nabídka, na místě znemožnit. Prodavačky v sexshopech Praha mohou být poněkud excentrické, ale věřte, že je jim úplně jedno, kdo jste a co doma v posteli děláte. Jsou tam, aby vyhověly potřebám poptávky a produkt prodaly, takže nebuďte příliš zaskočeni jejich aktivním přístupem a tím, s jakou nonšalancí se o erotických pomůckách baví. Naopak pokud potřebujete poradit, miřte svůj dotaz právě na ni. Pokud jste i přesto nervózní, představujte si, že jdete kupovat něco běžného, třeba počítač nebo stolní lampu. Vstup do sexshopu Praha také není vázán povinností nákupu. Pokud Vás nic nezaujme, nebude mít sexshop Praha prádlo Vaší velikosti, rozlučte se a odejděte. Není na tom nic divného.

Sexshop Praha Vám rozváže jazyk

Návštěva sexshopu Praha nebo alespoň brouzdání po jeho webových stránkách Vám možná zjednoduší obávanou konverzaci o tom, co byste od druhého v posteli očekávali, respektive co ještě by se mohlo stát součástí Vašeho postelového soužití. Věřte, že to může být docela zábava. Otevřenost a úsměv k sexu bezpodmínečně patří. Rozhovory o sexu nemusejí být pouze vážné, může to být někdy i docela legrace. Dejte však pozor, abyste nebyli příliš rýpaví, Váš partner by se mohl lehce urazit.

Navštivte tedy sexshop Praha a odhalte tak svá tajná přání!

Leave a Reply