EroticPrague.cz > Blog > Sexshopy > Nákup v sexshopu
5. 12. 2013

Nákup v sexshopu

nakupovani-v-sexshopechOnline sexshopy rostou jako houby po dešti. A je k tomu důvod. Mnoho lidí, ač jsou v soukromí sexuálně velmi aktivní, mohou mít zábrany do kamenného sexshopu vkročit. Prostě se stydí.

Výhody a nevýhody nakupování s (online)sexshopech

Kromě toho, že vám nakupování v sexshopu přes internet šetří čas, si můžete zboží prohlédnout na fotkách, případně i na videích.

Pravda, osaháváním análního kolíku v kamenném sexshopu sice zjistíte, zda má tuhost, jakou potřebujete a že jeho povrch vám bude vyhovovat. Můžete však mít pocit, jako by vás někdo neustále sledoval a cítit se nesví.

Nákup v online sexshopu tyto hmatové vjemy nejspíš nikdy nenahradí, místo toho si však můžete přečíst recenze uživatelů, kteří si erotickou pomůcku zakoupili již před vámi.

Je dobré vědět, že vibrátor, který vám padl do oka, může mít negativní reference. V kamenném sexshopu byste s nákupem nejspíš neotáleli. Ale když si v recenzích přečtete, že je ten krásný gumový mazlík velmi poruchový, hlučný a že byste jej zřejmě po měsíci používání musela vyhodit, rozhodnete se pro nákup jiného typu, který vám bude vyhovovat. A navíc má samé pozitivní reference.

Je tu ale ještě jedna dobrá možnost, jak si koupit skvělý vibrátor – tedy v případě, že vám návštěva kamenného sexshopu nečiní potíže.

Kupte si levně skvělé erotické pomůcky

Nejdříve se v online sexshopu či na jiném webu podívejte na recenze vibrátoru, umělé vagíny, venušiných kuliček nebo po tom, po čem zrovna toužíte. Vyberte si pár typů, které se vám líbí a zároveň mají výborné reference. Zjistěte si, jaký kamenný sexshop tyto erotické pomůcky nabízí (a má je skladem) a zajděte si je tam osahat. Když se vám hračka bude líbit bude cena podobná, jako na internetu, hned si jej kupte, ať si můžete novou hračku co nejdřív vyzkoušet. Bude-li však cena v kamenném sexshopu výrazně vyšší, zkuste své nadšení a.vzrušení z nového umělého milence utlumit a objednejte si ho přes internet.

Leave a Reply