30. 12. 2013

Velikost penisu

velikost penisuVelikost penisu

Již byly napsány tisíce článků, které řeší velikost penisu. Převažují jen obecné informace týkající se velikosti penisu, resp. délky penisu. Avšak velká pozornost by měla být věnována i jinému rozměru, kterými jsou obvodu penisu, případně tloušťka penisu.

Délka penisu VS. obvod penisu

Délka penisu je při uspokojení ženy jedna věc. Obvod penisu pak druhá.

Představte si, že máte 20 cm dlouhou tužku s průměrem 0,5 cm. To vám asi moc vzrušení nepřinese. Podobný zážitek vás může čekat s mužem, který má dlouhý penis, ale jehož obvod je minimální.

Nadprůměrná velikost penisu (délka) s sebou přináší, jako vždy, výhody i nevýhody. Mezi výhody, které dlouhý penis přináší, je možnost provádění mnoha sexuálních poloh – někdy až akrobatických – při kterých by malý penis často vyklouzl z vagíny, případně by do ní nedosáhl vůbec.

Velký penis

Nevýhody obřího penisu pak při pohlavním styku pociťuje muž i žena.

Muž se musí mít neustále na pozoru, aby nezajel příliš hluboko. Což znamená, že se nemůže naplno věnovat sexuálním radovánkám. Navíc, pokud žena nechce muže kvůli bolesti pustit moc hluboko, nemusí mu to přinášet maximální uspokojení.

Jakmile se muž v zápalu milování trochu víc rozjede a neuhlídá se, stává se, že partnerce dokonce vagínu natrhne. Což někdy může vyžadovat lékařské ošetření i v podobě několika stehů.

Jsou však ženy, které mají vagínu větších rozměrů a ty pak muže s velkými penisy přímo vyhledávají.

Malý penis

Pokud je penis malý, ale má dostatečný obvod, nemusí být nic ztraceno.

Žena má vagínu nejvíce citlivou v oblasti vaginálního vchodu. Takže i několik málo centimetrů ji dokáže dobře dráždit.

Nevýhody malého penisu jsou zřejmé – nedochází k dostatečnému dráždění partnerky. Na druhou stranu se jeho majitel nemusí prakticky omezovat.

Navíc je pro ženy malý penis pohodlný pro provádění orálního sexu. Při prvním análním sexu pak může být malý penis dokonce k nezaplacení.

Jak zvětšit penis

Jednou z cest, kterou můžete provést zvětšení penisu zdarma, je, že si oholíte, případně hodně zastříhnete ochlupení ve své intimní oblasti. Je to tedy optické zvětšení penisu, ale když váš penis s velikostí zaostává a máte dlouhé ochlupení, po jeho vyholení se výrazně opticky zvětší.

Dále, pokud máte nadváhu, ukládají se tukové zásoby i v místech, kde máte pubické ochlupení. V případě odstranění tohoto tuku (ideálně zdravým životním stylem) se vám fakticky zvětší penis i o 1 cm.

Zvětšení penisu – návlek na penis

Penis se dá jakoby zvětšit použitím návleků, které lze zakoupit v sexshopech. Ty se jen navléknou na penis, čímž se zvětší jeho objem nebo i délka – záleží na konkrétním typu návleku. Návleky pak kromě zvětšení penisu poskytují i různé typy vroubkování. Můžete tak partnerku dráždit i jiným způsobem, než na který je zvyklá.

Návlek na penis se pak díky vroubkování hodí i na penisy “standardních” velikostí – právě pro zpestření sexuálního zážitku.

Velikost penisu – zeptejte se odbornic, zda je váš penis opravdu tak malý, jak si myslíte

Myslíte si, že máte malý penis? Bojíte se výsměchu? Zkuste si zajít do nějakého privátu nebo využijte escort Praha. Dívky budou za váš zájem moc rády a když se jim se svým tajemstvím svěříte, jistě vám řeknou pravdu a dají vám tak důležitou zpětnou vazbu – třeba nakonec zjistíte, že již měly mnoho zákazníků, kteří měli penis ještě menší, než máte vy, a k uspokojení přesto postačoval.

Leave a Reply