EroticPrague.cz > Blog > Sex with limitation > Orální sex a rovnátka
3. 12. 2013

Orální sex a rovnátka

holka s rovnátky a lízátkem

Pokud přemýšlíte o rovnátkách nebo už je máte, ale ještě jste s nimi neprovozovali orální sex, následující článek je právě pro vás.

Jsou rovnátka při sexu nebezpečná?

Nejvíce jsou při sexu rovnátka nebezpečná, když se líbáte. A ještě víc, když provádíte orální sex.

Pokud si však dáte pozor, nemusíte mít velký strach. Rozhodně však platí, že opatrnost je nade vše. Hlavně na začátku, než si zvyknete. Jakmile se pro vás stane orální sex s rovnátky rutinou, už je ani nebudete vnímat.

Jak vám mohou rovnátka ublížit?

Na rovnátkách jsou takzvané zámky. Zámek je nalepen na každém zubu. Jejich hrany jsou ostré, ale samostatně zranění ani nehrozí. Avšak s kombinací s gumičkou, která je na každém zámečku upevněna, můžete zažít peklo – v lepším případě jen při líbání. Pokud se vám totiž dostane kůžička rtu pod gumičku, ta ji přitlačí k ostré hraně zámku a to se vám líbit nebude – samozřejmě pokud nejste vyznavači masochismu.

Další nebezpečí rovnátek při orálním sexu – sice méně časté, o to však nebezpečnější – hrozí v případě, kdy je orál prováděn muži.

Na každém konci rovnátek se totiž nachází konec drátu, který nemusí být nějak zabezpečený – prostě tam trčí jako jehla připravená k útoku. A pokud budete kouřit opravdu zběsile a nekontrolovaně, může to mít nepříjemné následky. Zejména to mějte na paměti, když jste pod vlivem alkoholu nebo drog.

Ovšem nebezpečí se skrývá u orálního sexu s rovnátky prováděném ženě. Nehrozí tam až tak nebezpečné případy, ale nepříjemnostem se také vyhnout nemusíte.

Základ je – holit se, holit se, holit se. Protože pokud si váš partner bude hrát s vaší mušličkou, může se dostat chloupek pod zámek či gumičku a budete mít opravdu silný……zážitek.

Čistota nade vše

Před sexem s rovnátky je důležitá (nejen) dentální hygiena. Rovnátky se snadno poškodí sliznice (nejen vaše, ale i partnerova) a může tak dojít k infekci.

K rovnátkům často od ortodontisty dostanete vosk, který si na rovnátka přilepíte. Ale při vášnivějším sexování lehce z rovnátek spadne. Není to tedy 100% ochrana před poraněním, ale lepší něco než nic.

Leave a Reply