EroticPrague.cz > Blog > Sex with limitation > Opožděný orgasmus
25. 11. 2015

Opožděný orgasmus

opožděný orgasmusMnoho lidí zná problém s předčasnou ejakulací. Jenže, věřte nebo ne, problémy mají i ti, kteří se ne a ne udělat ani po nekonečně dlouhém milování. A právě extra dlouhá výdrž může být vztahu i na obtíž, pokud zrovna nevyhovuje vám oběma.

Průměrná délka pohlavního styku

Podle studie z The Journal Of Sexual Medicine z roku 2005 vyplývá, že muži, kterým byla diagnostikována předčasná ejakulace, se udělali průměrně za cca 1,8 minuty. Průměrná délka pak trvá asi 7,5 minuty. To druhé číslo zní celkem fajn. Nesrší z něj únava nebo vyčerpání, ale zní jako ne moc dlouhý, za to intenzivní a svěží sex.

Jenže si představte, že budete mít sex hodinu a kde nic tu nic. Ano, je fajn, že můžete prostřídat spoustu poloh, ale to můžete i při pravidelném 10minutovém sexu. Nemusíte stihnout celou Kamasutru za 2 večery. Je to jako s jídlem. Degustace 3 menších chodů je skvělá. Ochutnáte více menších jídel a užijete si tu novou a znamenitou chuť. Ale zkuste do sebe hodinu ládovat vepřo knedlo zelo. Asi si dovedete představit, že to není tak úplně ono…

Orgasmus retardatus

Muži, kteří dokáží souložit hodiny v kuse, mají často tzv. opožděný orgasmus, neboli orgasmus retardatus. Jak už bylo zmíněno, při této sexuální dysfunkci je nutná velice intenzivní a také dlouhá stimulace.

Pro dívky, které s takovým přítelem žijí, to nemusí být jednoduché. Spousta času v ložnici pro ně časem může být spíš frustrující než potěšující. A na nějaké vzrušující rychlovky na veřejných místech mohou prakticky zapomenout.

Nicméně existují možná řešení, nebo spíše tipy, jak svého milence můžete “urychlit”.

Urychlete jeho orgasmus

Zeptejte se přítele, co se mu nejvíc líbí a co ho stimuluje. Na tyto činnosti se zaměřte.

Po delším sexu již nemusí být vaše vagína tak těsná jako na začátku. Tak přítele požádejte, aby při sexu, když cítí, že není extra vzrušený – tak ať masturbuje. Sám si tam může určit intenzitu a prostě celkově ví, co mu dělá nejlépe. Můžete ho při tom kouřit a hladit na jeho citlivých místech. Je také možné používat různé hračky pro muže, které jeho ejakulaci urychlí. Můžou to být například tenga eggs a jiné sexuální pomůcky. Prostě experimentujte a uvidíte, že se to časem zlepší…

Leave a Reply