EroticPrague.cz > Reklama

Reklama

Proč zvolit pro inzerci erotický portál Erotic Prague?

  • Přinášíme uživatelsky přívětivé prostředí s technickou podporou
  • Nabízíme moderní a přehledný design webu
  • Kromě klasické formy prezentace můžete využít i množství bannerů
  • Na našem portálu máte možnost přidávat aktuální příspěvky a informovat tak návštěvníky o novinkách nebo zajímavých akcí
  • Portál je dostupný i v anglickém jazyce, takže je přehledný i pro zahraniční návštěvníky”

Vytvoření inzerátu u samostatné dívky nebo muže

Inzerát je základní možnost prezentace na našem portálu. Pro vytvoření inzerátu, který bude na portálu viditelný, nejprve musíte mít nabitý účet, více zde. Díky tomu si pak objednáte členství, které Vás bude opravňovat k vytvoření inzerátu, více o členství zde.

Když budete chtít vytvořit inzerát, půjdete na adresu https://www.eroticprague.cz/administrace/, na obrázku níže vidíte, kde přesně budete moci informace vyplňovat. Až budete zde, kliknete na informace, které chcete upravit, vyplníte je (máte možnost prezentovat se jak v českém jazyce, tak i anglickém), kliknete dole na modrý obdélník s nápisem uložit a můžete pokračovat ve vyplňování dalších informací. U inzerátu můžete vyplnit informace jako je Popis, Osobní údaje, Nabízené služby, Jazyky, Kategorie, Pracovní dobu, Ceny a Kontaktní informace. K inzerátu je také vhodné vložit Profilovou fotku a další fotografie do Fotogalerie. Váš inzerát se pak bude zobrazovat ve vybrané kategorii, a dále jej návštěvníci budou moci vyhledat dle jimi zvolených parametrů.

holka

Až budete vkládat profilovou fotografii, kliknete na Profilová fotka, což je jedna z možností na výše uvedeném obrázku v červeně označeném obdélníku. Tam kliknete na Vybrat soubor, a poté z Vašeho počítače vyberete obrázek, který budete chtít mít jako profilovou fotografii.

Vkládání fotogalerie funguje na stejném principu, jen zde máte možnosti vybrat a vložit více fotografií. Proces vkládání fotografií dokončíte tím, že kliknete na modrý obdélníček s nápisem Nahrát obrázek u profilové fotky nebo Nahrát fotografie u fotogalerie. Informace i fotografie můžete kdykoli měnit. Váš inzerát se bude zobrazovat pouze po dobu, na jakou budete mít zaplaceno členství.

Vložení inzerátu u podniku

Pokud jste na portálu zaregistrován jako podnik, nabízí se Vám více možností jak inzerovat. Nejprve na adrese https://www.eroticprague.cz/administrace/ vyplníte informace jako je Popis podniku, Nabízené služby, Příslušenství, Kategorie, Otevírací doba, Ceny a Kontaktní informace. Informace vyplníte po kliknutí na jednotlivé možnosti, které máte označeny dole na obrázku v červeném rámečku. Po vyplnění kliknete na modrý rámeček s nápisem Uložit a pokračujete, dokud nevyplníte všechny informace. V červeně označeném rámečku naleznete také možnost Profilová fotka, když na to kliknete, budete zde moci změnit Vaši profilovou fotografii. Uděláte to tak, že kliknete na nápis Vybrat soubor, a z Vašeho počítače vyberete vhodnou fotografii. Poté na nápis v modrém rámečku Nahrát obrázek a je to.

Dále v místě označeném na obrázku červeným rámečkem naleznete ještě možnost Fotogalerie. Po tom co kliknete na nápis Fotogalerie, uvidíte nápisy Vybrat soubor. Na ně kliknete, z počítače opět vyberete fotky, které tam chcete umístit a na konec kliknete na modrý rámeček s nápisem Nahrát fotografie.

club

Jako podnik máte dále ještě možnost vytvořit profily dívkám a mužům z Vašeho podniku. To uděláte opět v administraci, v oblasti označené na dalším obrázku.

club-2

Zde kliknete na nápis Přidat dívku nebo Přidat muže. Tím se dostanete k přidání dívky nebo muže, zde vyplníte jméno, popis česky, popis anglicky a kliknete na modrý obdélníček s nápisem Uložit. Tak se dostanete k dalším věcem, které je vhodné o dívce nebo muži vyplnit, viz obrázek níže.

club-3

O dívce vyplníte Osobní údaje, Služby, nahrajete Profilovou fotku a Fotogalerii a dále u ní ještě můžete vyplnit Pracovní dobu. Vždy když některou kategorii informací vyplníte, kliknete opět na modrý obdélníček s nápisem Uložit. Počet dívek a mužů, které můžete ke svému podniku přidat, není omezen.

Pokud Vám stále není něco jasné nebo se Vám nedaří inzerát vložit, neváhejte nás kontaktovat!

Jak nabít účet

Pokud máte zájem o objednání banneru nebo členství na portálu Erotic Prague, musíte si nejprve nabít účet. Uděláte tak na stránce www.eroticprague.cz/buy-credit/.

Zde si vyberete množství peněz, které chcete dobít. Poté u vybraného množství kliknete na Koupit. Vyberete možnost platby – buď Bankovní převod nebo v hotovosti. Pokud vyberete možnost V hotovosti, uhradíte částku pomocí poštovní poukázky nebo u nás v kanceláři.

Dále vyplníte fakturační údaje a kliknete na Koupit. Veškeré další údaje potřebné k uhrazení částky, včetně variabilního symbolu Vaší platby, obdržíte poté emailem. Váš účet nabijeme hned po obdržení Vaší platby.

Stále si nevíte rady? Neváhejte nás kontaktovat!

Bannery

Pokud chcete na portálu Erotic Prague objednat banner, nejdříve si musíte nabít účet. Jak na to se dozvíte zde. Pro objednání banneru stačí být zaregistrován a mít nabitý účet, nemusíte si na našem portálu kupovat žádné členství.

Pokud máte již dostatečně nabitý účet, můžete pokračovat v objednání banneru.

Pokud jste zaregistrován jako samostatná dívka nebo muž, můžete si koupit banner na hlavní stránce nebo bannery umístěné nahoře nad detaily jednotlivých podniků, zde je k dispozici 8 bannerů, které se zobrazují u každého podniku, viz foto. Dalších 8 bannerů se zobrazí při kliknutí na detail dívek, dalších 8 při kliknutí na detail mužů a dalších 8 originálních bannerů je možné zakoupit nad detailem blogu. Pod místem pro obrázek je nápis Koupit a je tam také napsáno, od kdy je banner dostupný. V případě zájmu kliknete na Koupit, vyberete si, jak dlouho chcete, aby se Váš banner zobrazoval, zobrazí se Vám kolik bude banner stát, označíte, že Souhlasíte s obchodními podmínkami a pak již jen kliknete na Závazně objednat. O vyřízení Vaší objednávky poté budete informováni emailem.

1
2

Pokud je uživatel zaregistrován jako podnik, může objednat bannery jak na výše uvedené fotce, tak i bannery, které jsou umístěny po stranách webu, viz foto.

3.

Bannery umístěné vlevo se zobrazují na každé podstránce webu, je to tedy místo, které se bude zobrazovat návštěvníkům nejčastěji a navíc banner na tomto místě uvidí každý příchozí návštěvník webu.

Banner vpravo funguje jinak. Buď si můžete koupit banner vpravo na hlavní stránce, ten se bude zobrazovat vždy, když návštěvník bude na homepage.

Nebo si můžete koupit i bannery vpravo umístěné na podstránkách. Každá podstránka má své vlastní bannery. Můžete si tedy koupit banner, který se bude zobrazovat jen tehdy, pokud návštěvník webu navštíví například kategorii Erotické masáže. V každé kategorii budou tedy jiné bannery.

Bannery vpravo je možné koupit i přímo na stránku podkategorií. Pokud například provozujete SM salon, můžete si objednat banner, který se bude zobrazovat pouze tehdy, když návštěvník navštíví kategorii Erotické kluby, podkategorii SM salony.

Pokud máte tedy zájem o objednání banneru, půjdete na webové stránky www.eroticprague.cz, a tam si vyberete jeho umístění. Pokud chcete banner na hlavní stránce, budete na hlavní stránce, pokud chcete mít banner umístění v kategorii nebo podkategorii, jděte přímo do kategorie nebo podkategorie.

Až budete na stránce, kde chcete banner objednat, uvidíte pod ním nápis Koupit reklamní pozici a od kdy je banner dostupný. Na nápis Koupit reklamní pozici kliknete a dostanete se k objednávce banneru. Zde vyberete, kam poveze odkaz z banneru, jaký obrázek chcete mít v banneru a na jak dlouho banner objednáte. Uvidíte, kolik banner bude stát, označíte, že Souhlasíte s obchodními podmínkami a pak již jen kliknete na Závazně objednat. O vyřízení Vaší objednávky poté budete informováni emailem.

Podniky nebo muži zaregistrování v kategorii GAY tvoří výjimku. Ti mohou kupovat bannery přímo v kategorii gay a to buď vpravo, nebo jak bylo uvedeno výše, 8 bannerů pro jednotlivce, které jsou umístěny nad detailem všech podniků v sekci gay a mužů.

Stále si nevíte rady nebo Vám něco není jasné? Neváhejte nás kontaktovat!

Pro inzerci podniku jsou vyhrazeny tyto pozice:

Pro dívky z podniku, nebo samostatné dívky jsou vyhrazeny tyto pozice:

  • 18 x pozice na Homepage
  • 8 x pozice zobrazující se nad detailem každého klubu a nad detailem každé dívky

Pro muže z podniku nebo samostatného muže jsou vyhrazeny tyto pozice:

  • 8 x pozice zobrazující se nad detailem každého muže

Informace o členství

Portál Erotic Prague funguje na principu členství. Za členství zaplatíte ze svého účtu na Erotic Prague, který si musíte předem dobít. Více o dobíjení zde.

Pokud již máte zaplaceno a váš účet je nabitý, můžete pokračovat v objednávce členství. To provedete na stránce https://www.eroticprague.cz/administrace/?page=membership-order. Zde si vyberete, zda chcete objednat členství BASIC nebo PREMIUM a kliknete na modrý obdélník s nápisem Objednat. (O rozdílech a výhodách jednotlivých verzí členství se dočtete na konci tohoto příspěvku.)

1

Poté co kliknete na Objednat, budete vybírat, na jak dlouhou dobu máte o členství zájem.

2

Můžete si vybrat mezi 30, 60 nebo 90 dní. Vždy také vidíte, kolik Vás členství na vybranou dobu bude stát. Opět pak kliknete na modrý obdélník s nápisem Objednat. Poté se Vám zobrazí rekapitulace objednávky – jaký druh členství jste zvolili, kdy je jeho začátek, dokdy je jeho platnost a kolik to bude stát. Poté stisknete Závazně objednat a Vaše objednávka bude dokončena.

BASIC a PREMIUM – jaký je mezi nimi rozdíl?

Členství BASIC je základní verzí členství na našem portálu. Při koupi členství BASIC získáváte nárok na prezentaci na našem serveru pomocí inzerátu, který se objeví ve Vámi zvolené kategorii při registraci. Více informací o vytvoření inzerátu naleznete zde. Pokud jste registrováni jako podnik, kromě inzerátu prezentujícího podnik můžete ještě navíc vkládat inzeráty dívkám a mužům pracujícím ve Vašem podniku.

U členství BASIC získáváte dále možnost prezentace pomocí příspěvků. V příspěvcích můžete informovat návštěvníky stránek o novinkách, voucherech, happy hours nebo událostech. Tyto příspěvky by měly být originální, to znamená nezkopírované z jiných webových stránek a aktuální. Tím si zajistíte vyšší návštěvnost Vašeho profilu.

Pokud byste chtěli, aby se Váš inzerát zobrazoval na předních pozicích, musíte si objednat členství PREMIUM. Členství PREMIUM funguje na podobném principu jako členství BASIC, také tím získáváte nárok na prezentaci pomocí inzerátu a příspěvků. Hlavní výhoda je však ta, že pokud zvolíte členství PREMIUM, Vaše inzeráty se v kategorii a podkategorii budou vždy zobrazovat přednostně před inzeráty s členstvím BASIC. Tak bude tedy Váš inzerát mnohem více a častěji vidět a je tedy mnohem větší šance, že zaujme návštěvníky našeho portálu.

Pro podniky z kategorie Erotické kluby, Erotické masážní salony, Sexshopy a Hodinové hotely nabízí členství PREMIUM další velmi účinný způsob prezentace. Na hlavní stránce portálu je totiž místo pro příspěvky od uživatelů z výše uvedených kategorií se členstvím PREMIUM. Každý příchozí návštěvník portálu tak Váš příspěvek uvidí, což velmi zvýší návštěvnost Vašeho profilu. Na fotce níže vidíte oblasti, kde se na hlavní stránce budou příspěvky pro jednotlivé kategorie zobrazovat.

3
4

Příspěvek na hlavní stránku můžete vložit až jednou denně. I u těchto příspěvků platí, že by se mělo jednat o originální a aktuální texty. Příspěvky na hlavní stránce se budou řadit od nejnovějších, znamená to tedy, že Váš příspěvek bude na hlavní stránce do té doby, dokud nebude nahrazen novějším článkem. Každý den můžete na portál vložit neomezené množství příspěvků, jen jeden se však bude zobrazovat na hlavní stránce, ostatní budou k vidění pouze na Vašem profilu.

Pokud si stále nebudete vědět rady, nebo se budete chtít zeptat na další informace, neváhejte nás kontaktovat.