Tajné Milenky

tajen-milenky-1

Otevírací doba

Pondělí
00:00 - 24:00
Úterý
00:00 - 24:00
Středa
00:00 - 24:00
Čtvrtek
00:00 - 24:00
Pátek
00:00 - 24:00
Sobota
00:00 - 24:00
Neděle
00:00 - 24:00

Ceník

NaN,- Kč
- - - - -
NaN,- Kč
- - - - -
otevřeno
Kontakty se nezobrazují, protože členství inzerenta expirovalo.

Chceš zažít nevšední a vzrušující zážitek? Rád by jsi milou a veselou slečnu se kterou se budeš cítit přijemně a hezky si s ní popovídáš a pomazlíš? Snažíme se mít takové slečny, které pro tebe budou opravdovou luxusní milenkou. Naše holky nehledí na čas, ale sex si opravdu užívají! Mezi námi najdeš jak nevinné lolitky, divoké rajdičky, tak i perverzní dominy.. Vyber si tu svou a užij si všeho o čem si kdy snil. Dopřej si pořádného pokouření, zašukej si do vyčerpání, a nebo se nech namasírovat a pomazlit. Naše slečny vědí jak rozdmýchat tvé vzrušení, chtějí být jen Tvými kurvičkami!!!

Jakýkoli požadavek na oblečení, nebo i méně obvyklé praktiky, ti slečny rády splní. Tajné milenky nabízí i nahý úklid u tebe doma. Vyber si z našich holek a nech si od ní nejen uklidit, ale i potěšit oko jejími nahými ladnými křivkami se závěrečným erotickým zakončením.

Naše oáza rozkoše, kde se opravdu nemusíš stydět za své úchylky je pro tebe otevřená NONSTOP! Tak volej ve dne i v noci, nebo nám zanech sms, odpovíme co nejdříve. Najdeš nás hned u metra Smíchovské nádraží, Praha 5, nebo si nechej kteroukoli slečnu dovézt kamkoli za tebou :)

Události

Obsluha nahoře bez!

Tajné Milenky
Obsluha nahoře bez!

Tajné Milenky nabízejí i potěšení do klubů a restaurací. Služba nahoře bez Vám zaručí zvýšení vašich tržeb. Majitelé hospod, restaurací…

Číst