EroticPrague.cz > Erotické kluby > Noční kluby v Praze > Yulia Varra's Tantra Club & Swingers > Swingers klub Praha a středa znamenají jediné - punčochy
23. 9. 2013

Swingers klub Praha a středa znamenají jediné – punčochy

tantra-swingers-club-praha-puncochy

Tantra klub, který také můžete znát pod názvem Swingers klub Praha, pořádá každý týden ve středu tématickou akci zvanou stylově Noc punčošek. Jak Vám jistě dojde, na tuto akci je předem stanovený dress code, a to punčochy nebo punčošky. Je to nejenomže praktický doplněk ženy, ale na této akci se především ocení jejich smyslnost a sexuální přitažlivost, kterou svým nositelkám propůjčí.

Pokud by se stalo, že by si ženy tuto část oděvu zapomněla doma, nevadí, u nás ve swingers klubu jsme na takové situace připraveni a punčochy můžete zakoupit na baru. Jistě však bude lepší, pokud si vezmete nějaké své oblíbené punčochy, ve kterým se cítíte svůdně, protože pak budete vyzařovat spokojenost a nikdo Vás nepřehlédne.

I na akci Noc punčošek se můžete těšit na speciální programy, kterými jsou masáže zvané Isis, dále objasnění základních prvků terapie dotyky. Pánové jistě ocení volbu Miss nejkrásnějších nožek, která je opravdu podívanou, která stojí za to. I na této akci swingers klubu Praha si dosyta užijete sexuální touhy a magických vyvrcholení.

Ceny na večerní program jsou pro muže 2000 Kč, pro páry 1500 Kč a pro ženy 100 Kč, a tento program probíhá od 19:00 do 23:00. Noční program, který je od 23:00 do 5:00 má ceny stanoveny stejně jako program večerní.