15. 10. 2013

Sobota v Darling Cabaretu

darling cabaret-prague

Kdy je nejlepší den na pořádně rozjetou párty, plnou erotického vzrušení? Přeci v sobotu! My v Darlingu to moc dobře víme, takže pro Vás máme přichystanou úžasnou a smyslnou zábavu na celou noc. Ať už máte v plánu vyrazit sám, s přáteli, nebo dokonce s partnerkou, vždy se pro Vás v Darling Cabaretu najde zábava dle Vašich představ. Nabízíme luxusní prostředí, a až 150 krásných dívek každý večer, takže ani v sobotu to nebude výjimka.

Navíc pro Vás jako vždy máme připraveny ty nejlepší drinky, které Vám nasírvírují ty nejkrásnější dívky. Po celou dobu návštěvy máte také možnost užít si soukromý taneček lap dance, při kterém se bude sexy striptérka věnovat pouze Vám. Nebo v rámci dobrého přátelství můžete tento tanec objednat svému parťákovi, ten se jistě zlobit nebude.
Teď už ale ke speciálnímu programu, který pro Vás Darling Cabaret na sobotu nachystal. V sobotu máme otevřeno od 12:00, takže párty můžete v klidu začít již po obědě :).

Speciální program však začíná až ve 22h, kdy se můžete těšit na Baroque Ballet show, kde budou stylově oblečené dívky tančit pro Vaše potěšení. Od 23h je pak připraveno vystoupení s názvem Egypt Ballet show, kde budete moci obdivovat Kleopatru i její služky. Na milovníky kouzel čeká zábava od 23:30, kdy začíná Magic show.
Po půlnoci trošku přitvrdíme, takže se můžete těšit na Darling Ballet show ve znamení latexu. O půl hodiny později začne Money Darling baller show. V 0:45 si užijí hlavně milovníci BIG beauty, protože bude následovat XXL show plná krásných plných žen :). Pak bude následovat LIVE EX, a je jasné, co si pod tím máte představit. V 1:45 následuje další ballet, tentokrát ve stylu Whiskey.

Dívčí lásku si užijete ode dvou, kdy začíná Lesbien show. Na tu navazuje Autoerotic show, kterou dívky z Darlingu umí perfektně.
Ode 4:00 se můžete těšit na krásné Go-Go tanečnice, které budou sladkou tečkou za celým sobotním večerem.
Tak co, zaujal Vás náš sobotní program? ;)