EroticPrague.cz > Erotické kluby > Swingers & páry > Swingers club Praha 1 > Open wellness party ve stylu swingers 1. 10. 2013
30. 9. 2013

Open wellness party ve stylu swingers 1. 10. 2013

swingers-prague-wellness-party

Swingers club Praha 1 patří již ke stálicí pražské swingers scény. Nabízíme Vám pravidelně skvělé tématické akce, ze ketrých si každý milovník swingers vybere svého favorita. V úterý 1. 10. pořádáme tradiční Open wellness party, které se mohou zúčastnit jak páry, tak i samostatní muži nebo ženy. Jak název napovídá, bude se jednat o párty, kde si budete moci užít i wellness vymoženosti, které swingers kluby nabízí, jako je třeba vířivka. Taková sklenka sektu ve výřivce je totiž příjemná záležitost. Uvolnit se pak můžete i v prostorných sprchách, které však mohou sloužit nejenom k očistě ;), ale i k dalším činnostem dle Vaší fantazie.

Tato swingers párty je také vhodná pro nováčky, kteří swingers kluby ještě neznají, a chtějí si vyzkoušet, jaké to tam je. Od 19h do 20h můžete totiž klub navštívit bez toho, aniž byste platili vstupné. Můžete se tedy porozhlédnout, a pak se již rozhodnete, jestli zde chcete zůstat i po 20h. V našem swingers clubu se nemusíte ničeho bát, nikdo Vás nebude do ničeho nutit, děláte zde jen to, co vy sami chcete. Pokud se v klubu budete cítit příjemně, a budete chtít zůstat, platí se pak již vstupné.
Vybrat si můžete buď all inclusive vstupné, v jehož ceně máte zahrnuto i občerstvení, takže již nic jiného neplatíte. Pro PÁRY stojí 1200Kč, pro PÁR + MUŽ stojí 2200Kč, samostatný MUŽ 1000Kč a samostatná ŽENA 100Kč.
Vstupné bez nápojů je následující. PÁR zaplatí 500Kč, PÁR + MUŽ 2200Kč, a samostatný MUŽ 500Kč.