EroticPrague.cz > Gay > Gay kluby > Alcatraz > Gay klub Alcatraz přináší akce s názvem Mladý a Nahý
26. 10. 2013

Gay klub Alcatraz přináší akce s názvem Mladý a Nahý

gay-klub-alcatraz-mlady-nahy

Oblíbený pražský gay klub Alcatraz přináší speciální akci pro své návštěvníky. První z nich má název MLADÝ, a jak název napovídá, tato akce přináší bonus pouze pro mladé muže. Pokud Vám je tedy mezii 18 a 22, navštivte gay club Alcaraz a využijte tuto skvělou akci, která Vám přináší něco zdarma. Tímto bonusem je vstup zdarma, takže Tuto nabídku gay klubu můžete využít každý den.

Druhou akcí, kterou pro Vás gay club Alcatraz připravil je NAHÝ. U této akce je postup také obdobný, jenže nemusíte splňovat podmínku věku, ale podmínkou pro získání tohoho bonusu je doržení stanoveného dresscodu. Takže abyste získali drink v hodnotě do 60 Kč zdarma, musíte do klubu přijít úplně nahý. Skvělé je, že tato akce není omezena věkem, takže jí mohou využít i ti, kteří na první akci vzhledem ke svému věku již nedosáhnou. Akce nahý neplatí ve šťastné úterky, neplatí na akci naked party, na akci underwear party a v sobotu.

Ještě bychom Vás rádi informovali, že výše uvedené slevy nejdou kombinovat, takže pokud jste mladý a nahý zároveň :), čeká na Vás bohužel pouze jeden drink. Při této kombinaci je ale velká pravděpodobnost, že budete na drink pozváni :).