EroticPrague.cz > Erotické kluby > Swingers & páry > Swingers club Praha 1 > FKK naturistická párty ve Swingers klubu 8. 11. 2013 stojí za návštěvu
7. 11. 2013

FKK naturistická párty ve Swingers klubu 8. 11. 2013 stojí za návštěvu

fkk-naturism-prague

Přijďte si dne 8. 11. 2014 vyzkoušet, jak to chodí na FKK naturistické párty v Praze, na které se sejdou milovníci naturismu. Páry za vstup zaplatí 300Kč a samostatní muži 800Kč. V ceně vstupného je navíc dokonce i bohatý raut. Samostatné ženy zaplatí za vstup pouze symbolických 50Kč. Pro ty je to All inclusive a je v tom zahrnuta i finská sauna, relaxační whirlpool a také tombola o skvělé ceny s hlavní výhrou Fucking maschine!

O tomto večeru se můžete těšit i na svůdné malování na nahá těla – bodypainting, při čemž malby budete provádět vy sami. Barvy budou k dispozici pro všechny. Nejlepší výtvory odměníme a to voucherem na 2 vstupy, all inclusive.

Jelikož jsme zaznamenali Váš zájem o takovéto akce, budeme je pořádat pravidelně každé úterý a čtvrtek. Do prodeje také uvádíme speciální klubové karty, díky kterým se zařadíte do FKK a naturistického klubu. Cena na rok pro pár je stanovena na 1000Kč, a díky této kartě Vás vstup na tyto úterní a čtvrteční FKK párty u nás ve Swingers klubu Praha 1 vyjde poté pouze na 200Kč. Tato cena bude platit i na každoměsíční sobotní akce, které budou také ve znamení FKK.

Klubová karta je určena i pro samotné muže, ta bude na rok stát 2000Kč, a jednotlivý vstup na tyto akce budou s touto kartou pro samotné muže 300Kč.

K dispozici bude samozřejmě i naše finská sauna, oblíbený whirlpool i všechny prostory klubu. Můžete se těšit i na vydatný raut, který pro Vás máme také připraven.