EroticPrague.cz > Erotické kluby > Noční kluby v Praze > Yulia Varra's Tantra Club & Swingers > Chystáte se navštívit swingers akci poprvé?
9. 1. 2014

Chystáte se navštívit swingers akci poprvé?

swingers-club-first-time

Pokud zní odpověď ano, přinášíme Vám malého rádce, který Vás na návštěvu připraví a vysvětlí Vám vše potřebné týkající se swingers klubu. Úvodem bychom Vám rádi sdělili, že se opravdu moc těšíme, až nás navštívíte. U nás přivítáme každého, a to bez ohlednu na věk (pokud jste tedy starší 18 let), pohlaví či národnost. Snažíme se pro každého návštěvníka swingers klubu najít vyhovující program, především naši tantričtí instruktoři se snaží každému vyjít vstříc.

Od návštěvníku našeho swingers klubu za to naoplátku požadujeme toleranci a dodržování respektu ke všem účastníkům tantrických setkání. Níže naleznete pár odpovědí na otázky, které nám často kladete. Pokud tam nenajdete tu svou otázku, není nic lehčího než zavolat našim asistentkám, které jsou ve swingers klubu Praha připraveny zodpovědět všechny Vaše dotazy. Kontaktní telefon je +420 777 587 488, řekněte jen, že nás chcete navštívit poprvé a jistě dostanete odpověď na vše, co Vás zajímá. Teď už ale odpovědi na FAQ týkající se swingers klubu.

Fungují ve Vašem swingers klubu nějaká pravidla či omezení?
Ano, pravidla naleznete přímo na našich webových stránkách v sekci “Pravidla klubu”. Nejdůležitější pravidlo zní nutnost demokratického a ohleduplného prostředí, není možné, aby po Vás někdo chtěl něco, co se vylučuje s Vašimi představami, co se vylučuje s tím, co chcete sami dělat.

Co si mám vzít do swingers klubu s sebou?
Vhodné je mít s sebou ručník, přezůvky a toaletní potřeby. Na recepci klubu si za symbolických 50 Kč můžete koupit prostěradlo a šlapky, hygienické potřeby jsou u nás volně přístupné, takže v podstatě si nemusíte nosit nic. Co se týče oblečení, náš swingers klub umožňuje návštěvníkům být jak nahý, tak v erotickém prádle tak v čemkoliv, v čem se cítíte sexy a pohodlně.

O čem jsou semináře, které můžu ve swingers klubu Praha navštívit?
Semináře vede tantrický intruktor. Cvičení, která při swingers semináři probíhají, jsou velmi jednoduchá. Jsou to nejrůznější doteky, hlazení, masáže citlivých částí těla, tanec či polibky. Nechybí ani držení se za ruce. Stačí jen poslouchat naše tantrické intruktory a uvidíte, že vše Vám půjde opravdu snadno.