EroticPrague.cz > Blog > Eskort & privát > Gay > Rimming, seznamte se..
4. 2. 2015

Rimming, seznamte se..

14133196_blog

Co je Rimming?

Už jste to slyšeli, ale nikdy jste se nedověděli co rimming je? Rimming je sexuální praktika, druh orálního sexu ale díky své specifičnosti již spadá do skupiny bizzarr. Vyžaduje více než jen touhu po orgasmu. Rimming patří k fetišismu více než cokoli jiného. Při této praktice je drážděn konečník jazykem. Dráždění může být jednostranné ale i vzájemné v poloze 69.

Tuto praktiku nedokáže dělat každý a proto na druhého nenaléhejte. Olizování je příjemné po celém těle, ale jsou na těle oblasti, do kterých se někteří tolik nehrnou. I při důkladné hygieně si zadek zanechá svůj specifický pach, který mnohým lidem příjemný prostě není.

Na rimming ale můžete přejít postupně. Pokud provádíte partnerovi klasický orální sex, můžete se k análu pomalu přibližovat a postupně zapojit i takovéto rektální laskání. Pomalu, ale jistě si na rimming zvyknete a pak už vám to přijde jak normální praktika. Samozřejmě že čím hlouběji zatlačíte váš jazyk, tím je tlak příjemnější.

Pro správné rimming fajnšmekry je nejpříjěmnější, když si partnerovi sednou na obličej a ten svým hluboce zabořeným jazykem napodobuje kopulační pohyb. Jazyk mohou vystřídat i prsty, ale myslete na pořádné proslinění. Nezapomeňte, že k rimmingu patří i olizování a laskání půlek. Mněte je, tiskněte a mazlete se s nimi.

Základní polohy pro rimming:

Poloha 69

Pro vzájemné laskání je idelální. Tato poloha má velký vliv na přístupnost análu a tím pádem i na intenzitě prožitku a možností využití dalších technik uspokojení. Není úplně dokonalá kvůli horší přístupnosti, ale má své velmi specifické erotogenní schopnosti.

Poloha Back in

Jak už jsem psala. Dokonalá rimmingová poloha pro jednostranný rimming. Partner se nad obličejem rozkročí a nasedne si na něj. To umožní ten nejlepší přístup k análnímu otvoru. Opatrně, ať partnera nepřisednete a necháte mu prostor pro kyslík. Jinak je složité lapat po dechu a zároveň někoho uspokojovat.

One Response to “Rimming, seznamte se..”

  1. džoudy napsal:

    přiznávám, že rimming po svojí partnerce požaduju, když se trochu víc napiju… kdyby to na mě zkoušela normálně, přišlo by mi to fakt divný… prekérka… :wacko:

Leave a Reply