EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Eskort & privát > Gay > Jak na masáž prostaty?
28. 4. 2015

Jak na masáž prostaty?

20150429140123Jak na G-bod jsme si už řekli v článku zde, ale jak udělat dobře pánům a poskytnout jim skvělou masáž prostaty?

Prostata je uložena přímo před análním otvorem a otáčí se kolem močové trubice. Oblast mezi genitáliemi a konečníkem, kterou označujeme jako hráz, je v přímém kontaktu s prostatou. Prostata neplní jen požitkářskou funkci, ale také produkuje semennou tekutinu. Masáž prostaty a hráze tak vede k podpoře kvality spermatu.

Nejlepší přístup k prostatické žláze vede přes anální otvor. Jak postupovat při laskání jeho zadečku a následné masáži prostaty? Vybavte se olejíčkem nebo lubrikantem a můžete začít.

Jak na to?

Nejprve začneme klasickým laskáním jeho penisu a šourku. Postupně se přesouváme níž a jemnými a krouživými pohyby masírujte hráz. Tak začnete masáž prostaty zvenku. Nezapomeňte partnera pohladit přes zadeček, přes análek a celou tuto oblast hýčkat a věnovat jí maximální pozornost. Jakmile je uvolněný, přichází na řadu olejíček, nebo lubrikant. Tím rozhodně nešetřete a jeho dírku mu důsledně promažte.

Pomalu a velmi jemně zajedeme prstem dovnitř. Jakmile se nám to podaří, prst pomalu ohneme jako směrem nahoru k jeho břichu a masírujeme partnera zevnitř. Toto je hodně podobné jako u žen u masáže G-bodu. Postupně můžeme měnit tlak, rychlost a intenzitu pohybů. Velmi pečlivě sledujeme partnerovi reakce.

Při masáži prostaty můžeme palcem přitlačit na hráz, zvýší tím tlak a partnerova rozkoš. Druhou rukou nemusíme lenošit, ale můžeme ji použít na honění penisu, případně mu dopřát i orálek pusou.

Žádný učený z nebe nespadl, proto buďte trpělivé. Tato část je pro něj citlivá a doteky v této oblasti jsou jiné než na které byl doposud zvyklý. Nenechte se odradit, výstřik na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

Leave a Reply