5. 3. 2015

Squirting – ženská ejakulace

31581953_blogSquirting neboli ženská ejakulace, či mokrý orgasmus je proces, při kterém se během orgasmu vylučuje z ženského těla tekutina podobná mužskému spermatu. Squirting se nevyskytuje u každé ženy, ale může ho dosáhnout až 20% žen. Některé ženy prožívají squirting pravidelně, jiné ho dosáhnou třeba jen jednou za život.

Jak na squirting?

K ženské ejakulaci pomáhá stimulování G-bodu. Vyšší výskyt ženské ejakulace je spíše u lesbických žen, protože G-bod je snažší stimulovat prsty než penisem. Zdrojem ženské ejakulace jsou Skeneho žlázy, které se během vzrušení naplní tekutinou a k jejich uvolnění dojde při silném orgastickém stahu. Jedná se o vodnatou tekutinu, která je někdy zaměňována s močí.

Squirting je i nadále zahalen tajemstvím a není zcela probádán. Není známo, proč ženské ejakulace některé ženy dosahují a jiné ne a také co squirting vyvolává. Ženy, které squirting prožijí popisují svůj zážitek jako silný, intenzivní a velmi vzrušující.

Některé dámy nabízející sexuální služby nabízí mezi svými praktikami i právě squirting. Muže ženská ejakulace zajímá a chtějí ji vidět. Mrkněte mezi naše slečny a třeba se vám podaří najít právě tu squirtující. Máme je tam ;)

Leave a Reply