22. 7. 2016

Sex v opilosti

sex and alcoholDnes má být večer s velkým V? Máte v plánu vášnivý a romantický sex se svým partnerem či partnerkou?

Bude to poprvé a máte obavy, abyste neselhali a nevyšli z toho jako neschopný chlap či nemožná ženská?

Stres, očekávání a nejistota nejsou zrovna skvělými společníky při vzájemných sexuálních hrátkách.

Ale co s tím?

Dost možná vás napadlo sáhnout po lahvi dobrého vína nebo jiném, kvalitním alkoholu. Vždyť alkohol přece zahání všechny zábrany a trému, která nám brání se pěkně uvolnit a užít si tyhle chvíle naplno.

Na straně jedné je to dobrý pomocník, na straně druhé ošidný a nepřející společník.

ŽENY

výhody:

Ženy jsou velmi něžná a stydlivá stvoření.

Možná se teď někteří pánové pousmáli a nesouhlasí, protože častokrát jsou to právě ženy, které milují být středem pozornosti a provokují svým vyzývavým výstřihem nebo krátkou letní sukní.

Ano, na jedné straně jsou to svůdné a odhodlané šelmy, které vyrážejí do ulic jako sebevědomé a přitažlivé dámy, ale na druhé straně se v nich skrývá malý strašpytel.

Chtějí být totiž ty nejkrásnější a nejdokonalejší. Proto nedostatky v podobě většího bříška, malých prsou nebo plochého, nevysportovaného pozadí vnímají jako velký problém.

V tomto případě alkohol působí na ženy jako guma. Vymaže všechny tyhle komplexy a dá dodá jim pocit jedinečnosti a krásy.

Samozřejmě . Všeho s mírou. Abyste se neproměnily v plazícího se hada.

nevýhody:

Kromě zábran odstraňuje alkohol i reálný pohled na svět.

Jsme více přítulnější a tiskneme se i k lidem, u kterých bychom to za střízliva nikdy neudělali.

Dávejte si proto pozor, abyste to nepřepískli a druhý den netloukli hlavou o zeď.

Také se nezapomeňte chránit a “donuťte” svého partnera, aby si vzal gumového kamaráda.

Pokud se nejedná o dlouhodobý vztah, tak vězte, že pohlavní choroby nechodí po horách, ale po lidech. A neplánované těhotenství s někým, kdo s vámi chce strávit jen jednu noc, také není žádná výhra.

MUŽI

výhody:

Nejen u žen, ale i u mužů dokáže pár skleniček udělat hotové zázraky.

Z nezkušeného chlapce se rodí sebejistý muž, který se vrhá na svou partnerku s něhou, ale i velkým vzrušením a dravostí.

Alkohol dává prostor k experimentování. Nové sexuální polohy a erotické pomůcky váš vztah oživí a navrátí mu zašlý lesk.

V alkoholovém opojení je také větší šance, že svou drahou přesvědčíte ke krásnému, dlouhému orálnímu sexu anebo k análnímu sexu, ke kterému by za střízliva nedala svolení.

Když v sobě máte pár drinků, nejste tolik obezřetní jako ve střízlivém stavu. Proto si to uvědomujte a dávejte pozor na zranění, ke kterým může dojít při neopatrném sexu.

nevýhody:

Asi největší ostudu a trapas se může přihodit mužům.

Chtějí ohromit svou mužností, silou, zkušenostmi a šarmem. Ale občas dosáhnou pravého opaku.

Jsme jenom lidé a proto naše tělo reaguje “pod vlivem” jinak než za střízliva.

Větší množství alkoholu může způsobit problémy s erekcí, čímž se původně erotické večer rázem změní v čistě romantický. Nebo dokonce ani to ne – pokud se vaše přítelkyně nesmíří s dočasnou “dysfunkcí”.

A pokud mělo jít jen o rychlovku s krásnou neznámou, můžete si být skoro jisti, že se o tomhle dozví všechny její kamarádky.

Leave a Reply