2. 3. 2015

Sex s prostitutkou

luxusni-spolecnice-prahaMít sex s prostitutkou je v dnešní době již téměř normální. Ty co ho nezažili na to aspoň pomysleli. Proč je sex s prostitutkou tak jiný? Prostitutka je profesionálka, sex má několikrát denně a nabízí spoustu sexuálních praktik, které normální žena ne. Placené sexuální služby vyhledávají nejen osamělí muži. Ale i ti zadaní, kteří chtějí zažít novou zkušenost, nebo jiné sexuální praktiky, které jim jejich žena nedopřeje.

Muži jsou schopni oddělit samotný sex od citů a mnohdy nepovažují sex za peníze za nevěru. Ale jen málokterá partnerka jim ho bez problémů odpustí. Muži vnímají sex s prostitutkou jako určitý druh obchodu. Chodí k nim na nekomplikovaný sex, nebo za různými praktikami. Kolikrát chtějí vyzkoušet něco nového a nepoznaného.

Více než polovina mužů, kteří si dopřejí sex za peníze se nachází v manželství nebo dlouhodobém vztahu. Nejčastějším důvodem k návštěvě prostitutek je uspokojení momentální sexuální touhy, touha po změně sexuální partnerky, nebo nespokojenost se současným partnerským vztahem. Pro ty, kteří nejsou ve vztahu je to ten nejpohodlnější způsob, jak si sex dopřát. A pouze jen tři procenta mužů využila placených sexuálních služeb jen proto, že byla pod vlivem alkoholu.

Nejčastěji si placené společnice hledají na internetu, je to ten nejpřehlednější způsob. Vyberete si podle fotek, místa i nabízených služeb. Nejčastěji si tak dopřejí návštěvu privátů – veřejných domů, nebo privátních bytů. Zbytek si placený sex zavolají přes escort kamkoli za sebou.

Chcete si dopřát sex s prostitutkou? Každého to láká. Vyberte si mezi našimi dívkami. Najdete zde vše po čem toužíte.

One Response to “Sex s prostitutkou”

  1. Wizz napsal:

    Khadss

Leave a Reply