2. 2. 2015

Sex a násilí

13198027_blogOdhoďte galantnost stranou a ukažte co ve vás je! Zajděte pár kroků za hranici každodenního sexu. Dnes nebudete ten jemný cukroušek, ale pořádný krotitel, který si svou partnerku dokonale podmaní. Buďte dnes ten dominantní! Zkuste drsnější sex!

Sex s násilím, spoutáváním a ponižováním je dnes běžnější než se může zdát. Dokonce se řadí mezi pět nejčastějších erotických fantazií. I ženy někdy potřebují přitáhnout řemínek, ale někdy se bojí o tvrdší sex požádat.

Nečekejte že vás o takový sex sama požádá, ale převezměte otěže vy. Každá křehká dívenka v sobě ukrývá kus dračice, a je jen na vás, aby jste ji objevili. Probuďte v ní tu bestii a bude to sex pro vás oba naprosto nezapomenutelný. Jak jí takový “jiný” sex představit?

Nalaďte příjemnou hudbu, připravte led, svíčky a pouta a zábava může začít! Ti zkušenější milovníci sadomasochistických hrátek si vždy nejprve domluví slovo pauzy. Slovo, který tvrdý sex zastaví, které znamená, že už jste přes hranici. Vždy by ale mělo stačit vaše vnímání. Pozorujte reakce partnerky, sex musí bavit vás oba.

Na tvrdý sex můžete dojít postupně. Začněte uvolňující masáží, kdy postupně začnete zapojovat zuby a nehty. Nebo jí při vášnivém líbání dejte ruce za záda a nasaďte želízka. Budete se divit, jaké vzrušení to v ní vyvolá. Ano, můžete ke svázání použít i šátek, nebo stuhu, ale už jen pocit chladného kovu navodí dokonale podmíněný pocit. Zkuste partnerce zavázat oči a můžete si s ní dělat téměř cokoli. I ta nejvíc sebevědomá žena se cítí někdy ráda podřazeně.

Než na samotný sex dojde, hrajte si s ní. Svíčky neslouží jen jako doplněk atmosféry, ale také k praktice waxing. Jak tato praktika vypadá? Partnerku ochlaďte nejprve ledem. Jakmile se začne chvět pod chladnými dotyky, kápněte na ní trochu vosku. Tato praktika je bezriziková a nemusíte se bát popálení. Jen nelijte vosk na intimní a citlivá místa.

A co takhle dát partnerce na zadek? Nemusíte čekat na velikonoce, tvrdý sex je ta pravá chvíle, kdy můžete partnerce nařezat. Nemusíte mít důtky, biče a jiné. Stačí trocha fantazie. Vezměte například kožený pásek. Nejprve ji jemně plácejte a postupně přidávejte na síle. Všeho ale s mírou a opatrně.

Dejte partnerce najevo, že teď jste pánem vy. Že ve vás má i to divoké zvíře, který se těší až se na ni bude moct vrhnout a dopřát si pořádný sex. Mírné násilí zakončete tvrdým sexem. Nechejte ji ruce spoutané a střídejte mělké a hluboké průniky. Sex zezadu samozřejmě vábí k chycení za vlasy. Vezměte si jí a přetáhněte ji po zadečku. Zkusit můžete i anální sex, ale na to by měla být připravená. Více zde.

Tvrdý sex je tím správným kořením ve vašem milostném životě. Nebojte se takový sex vyzkoušet. Samozřejmě se může stát, že vás jako domina v latexu a s důtkami v ruce přivítá i vaše přítelkyně. Tak schválně kdo převezme iniciativu příště.

A co je kořením milostného života pro vás?

7 Responses to “Sex a násilí”

 1. lucka napsal:

  pro mě je to o důvěře, chlapovi musim hrozně moc věřit, abych si nechala něco takovýho líbit, ale když na to pak dojde, tak všechny palce hore :good:

 2. tomík napsal:

  řezat, řezat, řezat, já to říkám furt B-) ne, ale nikdy sem neviděl holku, která by nedostala ráda pár přes zadek

 3. kdovi napsal:

  násilí ano, ale jako všechno odsaď pocaď , když se ale domluví pravidla dopředu, je to víc než ok :good: Když tohle dělám, taky volímě únikový slovo, který se dá vždycky použít kdykoli se někdo začne cítit v ouzkejch :yes:

 4. Jelenitrus napsal:

  no jasne!!! pouta, bice a par facek :D co jineho na ty nase zensky!! :D sesekat, at vi kdo je tady panem!

 5. sexyzena napsal:

  bez pout si uz sex neumim ani predstavit.. :whistle:

 6. Janina napsal:

  Já to mám ráda.. ale musí se stanovit hranice.. každý by měl tvrdší sex vyzkoušet ;-)

 7. Nikola napsal:

  Miluju když je chlap dominantní, ví co chce a dokáže být jak zvíře. To ten sex úplně oživí! :yes: Za mě ano! Sex a násilí (v mezích samozřejmě) k sobě patří

Leave a Reply