20. 12. 2013

První sex

prvni-sexPrvní sex je pro většinu lidí bezpochyby zážitek na celý život. Avšak může být jak pozitivní, tak negativní.

První sex může přijít znenadání, ale i po dlouhých přípravách.

S kým prožít první sex?

První sex je rozhodně událost, která se vám přihodí jen jedenkrát v životě. Avšak záleží jen na vás, jakou váhu mu přikládáte.

Někdo si může na prvním sexu zakládat, jiný zas bude rád, že “to” bude mít konečně za sebou.

I výběr partnera pro tuto příležitost se bude lišit. Především mladé slečny budou pro první sex spíše preferovat staršího muže, než jsou ony samy. Přecejen, slečny ve věku 15 let jsou, oproti 15letým chlapcům, tak nějak vyspělejší.

Nejčastěji pak chce pochopitelně snad každý prožít svůj první sex se svou současnou přítelkyní či přítelem.

Pokud ale z jakéhokoliv důvodu nemůžete najít partnerku, se kterou byste o panictví chtěli přijít, skvělou možností je pro vás privat Praha či escort Praha, kde si za nějaký peníz můžete vybrat dívku dle svých představ, která vás o vaše panictví velmi ráda připraví.

Jak se na první sex připravit

Na první sex je určitě dobré se připravit, i když ne vždy je na to čas. Třeba tehdy, když se na party tak trochu odvážete a…

Jinak ale plánování prvního sexu, hlavně ze strany dívek, není výjímkou. Dívky si svůj první sex představují velmi romanticky. Při svíčkách, s dlouhou předehrou atd. Je to velká životní událost. Takže je nanejvýš vhodné jim vyjít při prvním sexu vstříc.

Co od prvního sexu očekávat

První sex si někdo skvěle užije, jiný zase ne. Očekávání můžete mít jakákoliv. Ale nebuďte zklamaní, když vše nevyjde podle vašich představ.

Dívka i chlapec mohou být ve stresu. U dívky to může znamenat nemožnost dostatečně uvolnit poševní svalstvo, nebo se nedostatečně zvlhčí.

U chlapce stres může způsobit neschopnost ztopoření penisu.

Nejlepší pozice pro ztrátu panenství

Při prvním sexu nejspíš nebudete hned zkoušet artistické polohy. Ale ani ty nějčastěji používané nemusí být nejvhodnější. Rozhodně je dobré zkusit klasickou polohu, tzv. misionář. Kdy žena leží na zádech s roztaženými nohami. Při této poloze je totiž pochva v ideálním sklonu, kdy penis může pronikat s nejmenším odporem.

Jak provést první sex – ženy

Zejména u prvního sexu ženy mějte po ruce lubrikační gel. Protože nezkušená dívka může mít potíže dobře se zvlhčit.

Před samotným pohlavním stykem si udělejte delší předehru. Aby se dívka navnadila, uvolnila a případně sama zvlhčila.

Pokud dívka není proti, můžete si pohrát s jejími prsy, udělat masáž bradavek a provést orální sex. Pár minut jí jazýčkem masírujte klitoris i stydké pysky. Vše uvedené dopomůže k uvolnění dívky a zvlhčení její vagíny.

Poté pro jistotu použijte lubrikační gel a p-o-m-a-l-u jděte na věc.

Při prvním sexu ženy, může být první pronikání bolestivé. Proto by měl muž svou partnerku maximálně vnímat. Hlavně výraz v její tváři vám mnohé napoví. Pokud křečovitě zavírá oči – zpomalte. Případně se jí zeptejte, zda je jí to nepříjemné a máte přestat. Dívka vám to sama od sebe říct nemusí, aby se před vámi neshodila.

Můžete zkusit pronikat stálou, velice pomalou rychlostí anebo velmi jemně, opakovaně a krátce zasouvat a vytahovat penis. V rozmezí pohybu jen pár centimetrů.

Pokud se vám průnik nedaří, o nic nejde. Nejste první ani poslední. Pomazlete se spolu a své poprvé odložte na příště. Není kam spěchat.

Jak provést první sex – muži

S prvním sexem u mužů je to daleko snadnější než u dívek. Pokud nemá muž potíže s erekcí, je prakticky vyhráno.

Je-li muž opravdu panic netknutý ženou a nikdy mu nebyl prováděn ani orální sex, je možné, že předčasně vyvrcholí.

Pro oddálení orgasmu však může pomoci použití kondomu. Buď nějakého silnějšího (označován např. extra safe) anebo kondomu, který obsahuje znecitlivějící gel. Pozor – nepoužívejte samostatný znecitlivějící gel pro muže i ženu zároveň. Sice oddálíte orgasmus vás obou, ale to asi nemá moc smysl – pokud si tedy nechcete udělat se sexu sport za účelem hubnutí.

Bolest a první sex

Pokud budete při prvním sexu pociťovat bolest, nebojte se – je to normální. Především při větším průměru partnerova penisu. Při prvním sexu dochází k protržení panenské blány (což je slizniční řasa – hymen). Často tedy můžete lehce krvácet.

Leave a Reply