28. 1. 2015

Privát v Praze

21001602_blogPrivát Praha Vám nabízí přehled těch nejlepších privátů v Praze. Privát Praha vám nabídne velký výběr slečen nabízejících opravdu mnohé a diskrétní prostředí.

Slečny na Privat Praha jsou různé. Můžete si zde vybrat slečny podle věku, velikosti prsou, nebo nabídky služeb. Slečny se vás snaží nejprve zaujmout svými fotkami. V kategorii Privat Praha si opravdu hlídáme, aby fotografie odpovídali skutečnosti.

Pokud se Vám v Privat Praha líbí nějaká slečna, můžete se o ní rovnou mnohé dozvědět. Přečtěte si její sexy popisek a zjistěte co vás s ní bude čekat. Každá ze slečen z Privat Praha má pod sebou nabídku svých sexuálních služeb. Z jejího inzerátu se tak dozvíte, jaké praktiky provozuje ráda a co s ní můžete zažít. Většina sexuálních služeb je ale o vzájemné domluvě a sympatiích. Neváhejte jí zavolat a dohodnout se, jak bude vaše společná chvíle vypadat.

V kategorii Privat Praha najdete jak samostatné dívky za kterými můžete přijet domů, tak i větší priváty, kde vás přivítá více slečen. Záleží jen na vás co si vyberete a který Privat Praha navštívíte.

Privátní byty samostatných slečen se vám mohou zamlouvat více, pokud chcete vše ve větší diskrétnosti. Samozřejmě je vše diskrétní i na větším privátku, ale chápeme, že tady jde o pocit. Pro změnu ve větším Privát Praha si můžete vybrat třeba dvě slečny najednou, nebo tu, která vám je nejvíce sympatická. Při osobním setkání jsou sympatie přece jen jiné.

V naší kategorii Privat Praha se snadno dozvíte i o novinkách, které dané priváty pořádají. Často tu narazíte na Swingers party, Happy hours, upozornění na nové dívky a plno dalších akcí. Sledujte Privat Praha na Erotic Prague a dozvíte se o všem z oblasti erotiky jako první.

Najděte si dívku podle vašich představ, ať už prsatou blondýnu, nebo smyslnou zrzku. Užijte si Privat Praha podle vašich představ. Privát Praha nabízí opravdu mnohé.

Jak Privat Praha vybrat?
Vybírejte podle dívek a sympatií. Určitě bude lepší si na Privat Praha předem zavolat a zeptat se na vše co vás zajímá. Vybrali jste si na stránkách dívku, která právě nepracuje? Zkuste jí zavolat a domluvit se kdy se můžete zastihnout. Některá priváty z Prahy se vám pokusí dívku sehnat, i když má právě volno.

Optejte se známých, kteří mají zkušenosti s návštěvou Privát v Praze. Doporučení je nejlepší. Avšak každý má požadavky jiné. Napište své zkušenosti do naší diskuze a komunikujte s ostatními návštěvníky Privat Praha.

Snažíme se pro vás vybrat opravdu ty nejlepší priváty z Prahy. Neváhejte a vybírejte v Privat Praha.

Přejeme příjemnou zábavu.

Váš Erotic Prague
:good: :good: :good: :good:

2 Responses to “Privát v Praze”

 1. Patrick napsal:

  Hi..I am new to this and not sure if I am approaching it in the correct way. I am a mature business man and I travel to Prague on a regular basis. I would love to meet with a mature lady or maybe more than one lady (that is a life long fantasy of mine) and I am hoping that this forum will help me full that fantasy.
  I welcome all replies and very much appreciate any suggestions or recommendations.
  Kind regards.
  Patrick

 2. jouda napsal:

  musí se vám nechat, že kočičky na privát praha máte fakt luxusní :yahoo:

Leave a Reply