EroticPrague.cz > Blog > Eskort & privát > Privát > Jak se chovat na privatu?
4. 9. 2015

Jak se chovat na privatu?

privat prague

Jak na privat

Dost možná jste ještě nikdy neměli placený sex. Pokud vás láká, možná byste si dopředu mohli zjistit, co vás čeká a na co se připravit.

Není privat jako privat. Jsou dívky které pracují samy. Mají byt, kam si vás pozvou a tam si s ní můžete užít. Často je nutné se objednat dopředu, aby zrovna neměla zákazníka a vy jste nemuseli čekat.

Pak jsou privaty, kde pracuje dívek více. I zde se můžete objednat dopředu a vybrat si dívku, se kterou byste chtěli mít sex. Je však možné na privat přijít i neohlášeně s tím, že budete mít na výběr třeba z 5 dívek, které se tam právě nacházejí.

Pokud jste na privatu, kde je víc dívek, máme pro vás zajímavý tip. Ano, vybírat si podle toho, jak je dívka štíhlá a krásná je asi automatické. Ovšem je velmi dobré brát v potaz i to, jak na vás dívky reagují. Než si vybrat nějakou “Miss”, která se tváří jak kakabus, lze očekávat, že bude stejně “příjemná” a vstřícná i v posteli. Proto se spíše porozhlédněte po dívce, která se na vás mile usmívá. Velmi pravděpodobně s ní zažijete nesrovnatelně lepší erotický zážitek.

Co s sebou na Privat

S sebou si vezměte pouze to nejnutnější. Tedy peníze, které budete potřebovat na sexuální služby, případně na nějaké občerstvení. Rozhodně si neberte kreditní karty a nejlépe ani žádné doklady.

Kondomy na privatech určitě mají, ale klidně si vezměte vlastní, jestli máte nějaké, které vám při sexu nejvíce vyhovují. Kondom je na privatu samozřejmost. Nedá se předpokládat, že by vám nějaká dívka nabídla sex bez kondomu. Pokud se tak stane, existuje velké riziko, že dostanete nějakou pohlavní nemoc. Příplatek za orální sex bez kondomu však není výjimkou.

Ceny na privatech

Ceny za sex se mohou dost lišit. Velmi záleží na tom, jak je dívka atraktivní a na tom, jaké sexuální služby si vyberete. S příplatkem často počítejte např. za anální sex nebo orál bez kondomu. Jsou však privaty nebo “happy hours”, kdy je orální sex bez kondomu bez příplatku.

Jsou i erotické privaty, kde jsou přímo slečny, které pracují společně. Můžete si pak zaplatit i za sex ve švédské trojce. A jelikož jsou slečny sehrané, určitě se máte na co těšit.

Bezpečnost

Jak už bylo zmíněno, berte si pouze tolik hotovosti, kolik je nezbytné. Doklady také raději ponechejte doma a telefon mějte vždy na očích. Je pravda, že v mnoha salonech jsou slušní lidé (v tom smyslu, že vás nechtějí okrást – to, že jsou neslušní v sexu je důvod, proč se za nimi chodí :), ale nikdy nevíte, na koho narazíte.

S ohledem na Vaše vlastní zdraví vždy používejte kondomy.

One Response to “Jak se chovat na privatu?”

  1. Hani napsal:

    I need to take care for me

Leave a Reply