2. 3. 2015

G-bod

18203726_blogG-bod patří mezi nejcitlivější místa na ženském těle. Kde ho ale nalézt a jak ho zapojit do svého milostného života?

Žena má na těle mnoho erotogenních zón a citlivých míst, jako jsou klitoris, bradavky a prsa, krk, ušní lalůčky a další. Muži tyto místa stimulují a snaží se vyvolat u partnerky co největší vzrušení. Ale na G-bod většinou zapomínají, nebo ho prostě ignorují. Ve většině případů i proto, že ani nevědí kde G-bod hledat. Držte se ale pravidla, že kdo hledá, ten najde.

G-bod můžeme hledat přibližně ve druhé třetině přední strany pochvy za stydkou kostí. U některých žen trvá delší dobu něž ho naleznou, ale buďte trpěliví. Položte partnerku na záda, podložte jí zadeček polštářem a prostředníček do pochvy. Je nejdelší, tak s ním G-bod nejsnáze najdete. Prohmatávejte oblast močové trubice a lehce tlačte na poševní stěnu. Partnerka určitě ucítí, když G-bod naleznete. Pokud budete G-bod dráždit a současně k tomu přidáte i dráždění klitorisu, může partnerka zažít opravdu silný orgasmus.

G-bod můžete také hledat v pozici zezadu. Zde má muž snadnější přístup k přední straně pochvy. Partnerka si klekne a muž jí zezadu roztáhne dvěma prsty vagínu a zatlačí směrem dolů. Prsty pohybuje ze strany na stranu a dopředu a dozadu.

G-bod může při dráždění zduřet a připomínat tak ztopořený penis. Nelekněte se, buďte za to rádi. Vyvíjejte na G-bod silnější tlak a rychlé tření. Ale každé ženě se líbí dráždění trochu jiné.

Příjemné hledání.

Leave a Reply