EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Tantrické masáže > Senzuální masáž – zahrňte partnera dotyky
16. 8. 2013

Senzuální masáž – zahrňte partnera dotyky

Co si pod pojmem senzuální masáž představit

senzualni-masazSenzuální masáž je taková masáž, která je velmi procítěná, intimní a má mimo jiné poznání vzájemné intimity partnerů podporovat. Senzuální masáž můžete praktikovat doma jako formu předehry, což je velmi dobrý a efektivní nápad. Masáž intimních míst spojená s masáží celého těla Vás perfektně připraví na intenzivní prožitek Vašeho orgasmu. Senzuální neboli intimní masáž si můžete také dopřát u profesionálek/profesionálů v erotickém salonu nebo nočním podniku. Po absolvování takové masáže se budete cítit, jako byste se znovu narodili. Budete cítit příjemné uvolnění a Vaše mysl bude najednou jasnější. Žijeme v příliš vystresované a tenzní době, kdy je vše převratné, moderní, jsme nuceni podávat výsledky vedoucí ke graduálnímu růstu a expanzi společnosti. Stop. Zastavte se a na chvíli vnímejte své tělo a dejte průchod té dobré, pozitivní energii, kterou Vám pomůže znovu rozproudit erotická masáž a její různorodé techniky. Erotická masáž může být klasická, nebo více specifická. Velmi oblíbenými se v posledních letech staly tantrické masáže a pomalu se také derou do popředí tzv. nuru masáže neboli masáže tělo na tělo. Důležité je, aby také člověk, který Vás masíruje, na Vás působil příjemně a měl k provádění senzuální masáže potřebnou kvalifikaci. Senzuální masáž by měla každému pootevřít dveře erotické fantazie a blahodárně působit na jeho psychický a fyzický stav.

Senzuální masáž je prospěšná partnerskému soužití

Aby byla senzuální masáž úspěšná, je zapotřebí se navracet do reality pomalu a po jejím ukončení ještě chvíli relaxovat. V erotických masážních salonech si můžete po senzuální masáži dopřát horkou sprchu nebo whirlpool a dát si malé občerstvení. V domácím prostředí je dobré, abyste se dohodli, že jeden večer bude partnerka masírovat Vás a druhý večer vy ji. Pokud byste se ihned chtěli prostřídat, senzuální masáž by ztratila své účinky a masírovaný by si ji neužil na 100 %. Dotyky, teplo a následné uvolnění jsou pro člověka velmi důležité. Dotyk je pro člověka velmi důležitý již od narození a dá se říci, že jsme na dotycích defakto závislí. Při senzuální masáži bychom se neměli soustředit pouze na intimní partie, ale i na ostatní části těla, kterým se tolik dotyku nedostává.

Na co si dát při senzuální masáži pozor

Při senzuální masáži nesmíte zapomenout na použití nějakého méně mastného, lehce roztíratelného krému nebo erotického masážního oleje s kapkou nějakého příjemného aroma. Partnerovy či partnerčiny ruce budou po Vašem těle krásně klouzat. Aroma oleje můžete zvolit podle Vašich potřeb. Levandule uvolňuje stres a snižuje krevní tlak, zelený čaj se hodí pro sportovce a ženy k regeneraci pleti. Pokud patříte mezi stydlivější povahy, můžete zůstat při senzuální masáži oblečeni. Pokud u Vás není nahota žádným tabu, může být nejen Váš partner, ale i masér zcela zbaven oblečení. Senzuální masáž se také může provádět s pomocí masážních pomůcek, které pomohou masérovi zablokované části lépe promasírovat a znásobí vyvinutý tlak na místo. V případě, že trpíte nějakými bolestmi v určité oblasti těla, sdělte to svému masérovi. On se bude tuto oblast buď snažit uvolnit, nebo Vás odkáže na pomoc fyzioterapeuta, aby oblast ještě více neporanil. To samé platí při domácí senzuální masáži. Pokud nemáte s masáží dostatečné zkušenosti, nepřebírejte práci profesionálního maséra na sebe.
Velkou spoustu nervových zakončení se nachází na spodní straně chodidla, na krku a uších. Pokud Vám dres code předepisuje nošení lodiček, jistě masáž nohou oceníte. Také masážní salony se na takový typ masáže specializují a věřte, že může být velmi senzuální. Na chodidle se totiž také nachází malá oblast, jejíž stimulace může vyvolat erotické vzrušení. V oblasti krku se hromadí spousta napětí, čehož si je profesionální masér moc dobře vědom a jistě se ho bude snažit během senzuální masáže odstranit. Krční páteř je velmi choulostivou částí pohybového aparátu a proto je třeba dbát opatrnosti a na krk příliš netlačit.

Jak už bylo řečeno výše, senzuální masáž se nemusí vyhýbat stimulaci intimních partií. O tom, jak konkrétní partie efektivně masírovat, se dočtete v dalších článcích našeho blogu. Zejména pro muže je náš erotický blog Praha studnou inspirací, jelikož intimní uspokojení ženy je poněkud náročnější, než intimní uspokojení muže.

Leave a Reply