EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Nuru masáž & Masáž tělo na tělo > Japonské Tenga Egg – tak trochu jiná masáž
15. 8. 2013

Japonské Tenga Egg – tak trochu jiná masáž

japonska-tenga-egg-masaz-prahaKdyž se řekne japonská masáž

Když se řekne japonská masáž, většina lidí, kteří mají v tématu masáží nějaký přehled, si vybaví příjemnou, pomalou tlakovou masáž Shiatsu. Jedná se o velmi příjemnou a pro klienta nenáročnou masáž (na rozdíl od thajské), při které masér stimuluje akupunkturní body na těle a přivádí tak tělo do rovnováhy. Stejně jako každá orientální masáž, klade Shiatsu důraz na zlepšení nejen fyzického, ale především psychického a mentálního stavu masírovaného. Říká se, že Shaitsu je velmi dobré pro rozvoj osobnosti. Učí člověka poznávat sebe samého a pomáhá mu při zvlásání vlastních emocí. Není divu, že japonskou masáž Shiatsu využívají i těhotné ženy k tomu, aby se ztotožnily se svou budoucí rolí matky.
Náš článek se ovšem zaměří na něco více lechtivého a orgasmus provokujícího – na novou techniku erotické masáže zvanou tenga. Masáž tenga nabízí v České republice zatím hrstka erotických masážních salonů, s hledání uspějete především v Praze. Pojďme si tedy tuto techniku představit.

Tenga egg jako masážní pomůcka

K japonské masáži tenga je zapotřebí pomůcky – vajíčka, neboli egg. Stále si to nedokážete představit? Pomůcka vypadá jako opravdové vajíčko. Je měkké a může se Vám zdát poměrně malé vzhledem k velikosti Vašich předností. Je ale extrémně flexibilní, jeho hlavní složku tvoří silikon. Do dutinky ve vajíčku se nalije lubrikační gel a nasadí se na penis. Zevnitř má vajíčko zdrsněný povrch pro zvýšení účinků dráždění. A jak tedy dosáhnete orgasmu? Vajíčko budete jednoduše přes penis přetahovat nahoru a dolu, jako při masturbaci – není tedy vyloučeno, že nemůžete vajíčko používat ve svém soukromí s partnerkou nebo když jste sám. Jeho pořizovací cena se pohybuje kolem 200 Kč. V masážních salonech je jeho vícenásobné použití z hygienického hlediska zcela vyloučeno, avšak pokud budete s tenga vajíčkem šetrně zacházet, vydrží i více použití.

Jak to probíhá při tenga masáži v masážním salonu?

Nejvíce autentické zážitky si odnesete z masáže, kterou zakusíte přímo v místě vzniku tenga egg, tedy v Japonsku. Japonci jsou spolu s Němci známí svou vynalézavostí v oblasti erotiky a erotických hraček vůbec. Není ale vyloučeno, že si výborný zážitek, který Vám japonská erotická masáž poskytne, neodneste s erotického masážního salonu zde v Čechách. I tam na Vás mohou čekat rodilé Japonky se svými krásnými, jemnými rysy a hebkými, malými ručkami. Předtím, než začne s masáží Vašich intimních partií, bude se věnovat Vašemu celému tělu, abyste se náležitě uvolnil. Už jen samotné doteky masérky na Vašich zádech, stehnech či hýždích budou velmi vzrušujícím a naplňujícím pocitem. Počkejte ale, to nejlepší Vás stále ještě čeká.

Vyvrcholení japonské masáže tenga egg

Nadešla chvíle, na kterou se nejvíce těšíte. Masérka před vámi rozdělá úplně nové tenga egg, abyste měl jistotu, že ho nikdo před Vámi nepoužíval. Poté do něj nalije lubrikační gel, aby zamezila nepříjemnému tření, a nasadí vajíčko na Váš žalud a začne s ní pomalu a pak intenzivněji pohybovat nahoru a dolu. Materiál, že kterého je tenga egg vyrobeno, perfektně ihned vstřebává a udržuje teplo, takže se nemusíte bát, že by Vás něco nepříjemně studilo. Výstupky uvnitř vajíčka zajistí, že dojde k maximální stimulaci. Tenga masáž je mnohem příjemnější, než kdyby Vám masérka prováděla uspokojení rukou.
Pokud rádi s partnerkou zkoušíte nové věci v oblasti sexu, pořiďte si do svého arsenálu tenga egg! Jiní mohou vyzkoušet výrobek v rukou zkušených erotických masérek.

Leave a Reply