10. 2. 2015

Technika erotické masáže

Erotická masáž není jen o fyzickém vzrušení, ale jedná se především o vzrušení psychické. Hlavní cílem erotické masáže je uvolnit sexuální napětí, či navodit sexuální vzrušení a vyvrcholení. Erotickou masáž si můžete dopřát v mnoha masážních salonech. Poslouží vám k tomu naše kategorie Erotické masáže Praha. Zde si můžete vybrat mezi klasické erotické masáže, nuru masáže, nebo tantrické masáže.

Erotická masáž bývá někdy podceňována, ale jedná se o jednu z nejsložitějších masáží vůbec. Pokud si představíte, že vás naprosto cizí člověk díky masáži přivede do takového psychického a fyzického uvolnění, že vaše pocity přerostou v orgasmus, dá se tato masáž považovat za naprostý vrchol masérského umění.

V historii byly erotické masáže používány pro léčení nervozity, migrény a dalších psychosomatických poruch.

Nuru masáž můžeme považovat za mistrovskou formu Erotické masáže. Tato masáž se poskytuje většinou mužům a jen výjimečně ženám, obvykle také od ženy. Nuru masáž, neboli klouzavá masáž tělo na tělo začíná obvykle koupelí či sprchou. Poté se klient položí na mokré lehátko, kde ho masérka natře teplým klouzavým gelem z mořských řas. Tento gel se stává po natření na vlhkou kůži neskutečně kluzkým a může tak začít masáž kdy budou dvě těla po sobě snadno a bez námahy klouzat. Při masáži se masérka dotýká klienta celým svým tělem.

Erotické masáže si můžete užít i v pohodlí domova. Takto bude většinou erotická masáž fungovat jako součást předehry, nebo jako závěrečný sexuální akt.

Erotická masáž se obvykle provádí masírováním v oblasti erotogenních zón. U mužů je to citlivá oblast podbřišku, třísel, vnitřní strany stehen, šourku a genitálií. Žena má klasicky erotogenních zón více. Nejcitlivější z nich prsa a bradavky, genitálie, podbřišek, třísla, vnitřní strany stehen, oblast stydké kosti, podkolenní jamky, nohy, aj. Žena je citlivá na celém těle.

Závěrečná část erotické masáže se většinou provádí jako masturbace, či orální sex.Erotická masáž vyžaduje zkušenosti, každé tělo vzrušuje něco jiného. Mezi erotické masáže můžeme zařadit i senzuální masáže, nebo tantrické masáže. Ty ale kromě sexuálního vzrušení prohlubují vztah k člověku samému, k jeho intimitě a vnímání všech jeho smyslů.

Všechny erotické masáže jsou neskutečně příjemné a velmi relaxační. Uvolněte se a užijte si chvíli na Erotické masáže Praha.

One Response to “Technika erotické masáže”

  1. ahoj napsal:

    že by erotická masáž na valentýna? počítám, že by měl přítel radost.. jen teď jestli se to snažit naučit nebo ho někam vzít :unsure:

Leave a Reply