EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Tantrické masáže > Tantrické masáže pro páry
2. 3. 2015

Tantrické masáže pro páry

20143381_blogChcete si s partnerem dopřát společné intimní zážitky u tantrické masáže? Tantrická masáž pro páry je velmi citlivá a specifická. Tantrická masáž ale může přinést novou jiskru do Vašeho intimního života. Tantra pomáhá ve vzájemné otevřenosti a důvěře, partnerovi se můžete svěřit se svými touhami. Tantrická masáž pro páry je ideální, kdy oba partneři pod rukami masérky hledají, které tantra doteky se jim líbí a co s nimi dělají.

Tantra má bezpečné hranice a tantrická masáž je předem daná. Je to určitá forma experimentu, která neohrozí jejich vztah. Můžete si vybrat, zda Váš partner bude vedle vás a bude se těšit pohledem na spokojenost svého milovaného a nebo zda budete v oddělených místnostech. Tak či tak získáte nezapomenutelný tantra zážitek, kterým se pak můžete nechat inspirovat.

Tantrické masáže a tantra salony by vám měli nabídnout na výběr z více masérek i masérů. Je tak jen na Vás, zda si budete chtít na tantra masáž vzít ženu, či muže. Můžete tak utlumit případnou žárlivost partnera.

Tantrická masáž vám pomůže k novému přijetí vzrušení, smyslnosti a k hlubokému uvolnění. Tantra vás dovede k intenzivnímu pocitu štěstí a euforickými stavy radosti a extáze vzrušení. Někteří partneři chtějí využít tantra masáž jako předehru, která je uvolní a naladí na milování, kterým chtějí rituál tantrické masáže uzavřít. Tantra vám takové zakončení dopřeje. Masér a masérka se v určité fázi odeberou a partnerům nechají místo pro vlastní potěšení.

Nezapomínejte sdělit vaše přání a užijte si vše z tantrické masáže pro páry.

Leave a Reply