EroticPrague.cz > Blog > Tantrické masáže > Moje první tantrická masáž
11. 1. 2015

Moje první tantrická masáž

Každodenní stres a napětí postihují každého z nás. Jak ale na chvíli každodennímu shonu utéct? Kde sehnat někoho, kdo mě zahrne pocitem pochopení a něhou? Pro mě je řešení tantrická masáž. Jednou za čas si na tantrické masáže zajdu a na ostatní trable zapomenu. Vypustím, uvolním se a odcházím jak znovuzrozený. Co od tantrické masáže očekávat. Napíšu vám, jak probíhala moje první tantrická masáž.

Poprvé jsem se na tantrické masáže narazil u kamarádky, která čirou náhodou začala v té době chodit na kurz tantické masáže. Vyprávěla mi o tom a doporučila mi, abych zažil účinek této duchovní tantrické masáže. Našel jsem si na internetu tantrické masáže Praha a vybral jsi opravdu profesionální centrum tantra masáže.

Když jsem dorazil na tantrické masáže, byl jsem příjemně překvapen atmosférou a přátelským prostředím. Slečna z recepce mě odvedla do místnosti kde tantra masáže probíhají a já už jen čekal na mou vybranou masérku. Po chvilce jsem se dočkal krásné mladé masérky, která si se mnou povídala, jak bude celá tantra masáž probíhat. Nečekal jsem že tantra masáž probíhá celé tři hodiny a necítil jsem se úplně nejlíp že budu celou dobu nahý. Masérka mi dala čas na přípravu, dal jsem si sprchu a položil se na lehátko a relaxoval. Když sem se cítil na tantra masáž připravený, tak jsem zazvonil na zvoneček a masérka za mnou přišla.

Tantra masáž začala ve stoje s úvodním rituálem. Cítil jsem se dobře, v bezpečí a maximálně opečovávaný. S každým dalším okamžikem jsem byl více a více uvolněný. Cítil jsem, jak mé problémy a stres odchází. Byl jsem zcela odevzdaný masáži. Poté mě masérka položila na lehátko a začala masáž horkými ručníky. Cítil jsem proudění energie od hlavy až k patě. Hlavně tlak horkých ručníků na některých místech, třeba oblast pánve, byl opravdu vzrušující.

Tantrická masáž pokračovala dále olejovou masáží celého těla. Ruce masérky postupně uvolnily všechny svaly mého těla a já už byl u tantrické masáže zcela odevzdaný masérce. Poté přišla na řadu masáž lávovými kameny a po této hluboké relaxaci masáž intimních partií. Taková vlna vzrušení, která mnou proudila byla dokonalá. Masérka se mnou byla propojená a já měl pocit že přichází úplné vyvrcholení. Pak ale jako by vzala masérka všechnu mou nahromaděnou energii a rozvedla ji po celém těle. Cítil jsem nutkání k ejakulaci, ale nechtěl jsem nahromaděnou energii ztratit. Chtěl jsem si energii zachovat, protože v tu chvíli měla pro mě masáž hlubší význam, než samotná ejakulace.

Tantrická masáž mi ukázala neuvěřitelné okamžiky a nezapomenutelný okamžik. Po masáži mě masérka objala a ja ještě chvíli relaxoval na lehátku a užíval si okamžiku. Z tantrické masáže jsem odcházel uvolněný a neskutečně nabitý energií. Načerpal novou životní sílu a díval se na svět jinýma očima.

Od té doby chodím na tantrické masáže pravidelně a vždy si užívám každou chvilku slasti.

Leave a Reply