EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Tantrické masáže > Tantra masáž: smyslná masáž Praha
16. 8. 2013

Tantra masáž: smyslná masáž Praha

O tantra masáži Praha jsem již slyšel, ale co je to?

tantra-masaz-prahaU některých vzbuzuje pojem tantra masáž stále mylné představy jakéhosi skupinového sexu či jiného druhu nestydatých sexuálních praktik. Tantra masáž a tantra masáž Praha jsou však sofistikované, dá se říci lehce spirituální techniky masáží, které se nezaměřují na lidskou sexualitu pouze povrchně jako jiné sexuální služby. Tantra masáže vycházejí z indického vědění starého více než dva tisíce let, které je velmi komplexní. Umění tantry staví do popředí partnerskou lásku a její fyzickou, emocionální a duchovní úroveň. Při dnešních vysokých procentech rozvodovosti by měli partneři v tomto bodě zbystřit. Uvedení těchto tří složek v harmonii je základem pro spokojený, vyrovnaný vztah. Není tedy divu, že si tantra masáž Praha můžete dopřát společně. Pokud jste s partnerem pracovně vytíženi a máte dojem, že Vám to v posteli neklape tak jako na začátku, čas strávený v tantra salonu Praha by Vám pomohl najít řešení, respektive ukázat cestu ven z Vašeho problému. Nezapomínejte na sebe a svou emoční pohodu. Nemálo výzkumů provedených předními vědci univerzit jako je například Harvard prokázalo, že k nastartování různých chorob vyýrazně přispívá špatný psychický stav, zejména stres a úzkosti. Tantra masáž Praha je tedy tou možnou cestou, jakou se začít problémům v partnerském životě a problémům se zdravím věnovat a jak jim předcházet. Tantra Vás naučí porozumět sám sobě, svým potřebám a potřebám svého partnera.

Tantra masáž Praha a její náplň

K provádění tantra masáže je zapotřebí nejen zkušených párů rukou, ale také dalších pomůcek, které pomůžou zvýšit účinek této masáže. Základní pomůckou je masážní olej, po kterém budou ruce masérky jemně sklouzávat a opisovat tak tvary vašeho těla a snadno tančit v kruzích a různých křivkách na různých oblastech vašeho těla. Používané oleje mají mnohdy i aromaterapeutické účinky, takže i Vaše čichové senzory si dopřejí trochu vzrušení. Dalšími pomůckami obvyklými pro tantra masáž jsou pera a peříčka, nejčastěji pštrosí, které je lehké jako dech. K příjemnému šimrání se používají i šátky zvané sarong, tkané z tradičních orientálních vláken. Tantra masáž pomocí látky dokáže díky její velké ploše dosáhnout vyvolání příjemných pocitů na mnoha místech najednou. A samozřejmě ke vší té kráse a příjemným pocitům patří i relaxační hudba, které působí takřka podprahově. Nádherná a zkušená masérka, hedvábný dotek pštrosích per a šátku sarong, hudba a především chuť zkusit něco nového a věnovat několik desítek minut sobě, a zároveň tak zlepšit vztahy s okolím – to je to, co potřebujete k úspěšné tantra masáži Praha.

Co vše bude se mnou při tantra masáži Praha masérka provádět?

Co vše se mnou bude tantra masérky při masáži provádět je otázka, která znejistí takřka každého muže nebo ženu, kteří dostali tantra masáž především jako dárek od přátel. Rozhodně voucher neposílejte dál a ponechte si ho, přišli byste tak o jeden z nejpříjemnějších zážitků Vašeho života. Důležité je, abyste si důkladně rozmysleli termín návštěvy tantra salonu. Přihnat se ještě s myšlenkami na práci v hlavě do této oázy klidu by nebylo dobrým začátkem Vaší cesty slasti. Zkuste si v den, kdy tantra masáž Praha absolvujete, udělat více času, abyste vše v pohodě zvládli. Před začátkem samotné masáže sdělte masérovi nebo masérce, jaké dotyky či techniky Vám jsou příjemné a které naopak, zejména pokud trpíte nějakým onemocněním pohybového a jiného ústrojí. Pokud je součástí Vaší tantra masáže i tzv. intimní masáž, bude se masér či masérka kromě ostatních částí Vašeho těla dotýkat Vašich intimních partií. Erekci a vzrušení se nebraňte a nechte klidně tantra masáž zakončit Vaším happy endem. Uvidíte, že se budete cítit, jako když se otevře dobré šampaňské. Veškerý tlak, který jste před týdny a týdny hromadili, z Vás spadne a konečně se bude moci projevit to dobré, co ve Vás je.

Leave a Reply