EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Tantrické masáže > Tak trochu vylepšená tantra masáž pro ženy aneb užijte si tantra masáž s velkým podílem sexu
23. 1. 2014

Tak trochu vylepšená tantra masáž pro ženy aneb užijte si tantra masáž s velkým podílem sexu

tantra-masaz-prahaO tantra masáži jste už nejspíš slyšeli. Tantra masáž se provádí v masážních centrech či tantra salonech v Praze i všude jinde.

Tantra masáž od profesionálky či profesionála může začínat na ceně několika stokorun, nejčastěji však tisíc a více korun za hodinu. Převážně je také nabízení tantra masérky, které poskytují službu převážně mužům. Ti jsou nejčastějšími zákazníky tantra masáží.

Podívejme se, jak si mohou tantra masáž užít i ženy.

 

 

 

Ingredience pro domácí tantra masáž

Domácí tantra masáž můžete mít skoro zdarma. Stačí mít následující:

  • schopný a alespoň trochu zručný partner
  • nějaké to lechtátko (prachovka – ideálně nepoužitá :), případně jinou pomůcku, kterou můžete partnerku hladit. Samozřejmě si můžete zakoupit přímo pírka či hladítka pro tyto účely vyrobená.
  • masážní olej. V případě nouze můžete použít tělové mléko. Nevydrží však dlouho klouzat, protože se rychle vstřebává

Příprava na tantra masáž

Před začátkem tantra masáže si můžete pustit svou oblíbenou hudbu.

Je dobré partnerce, která bude masáží obdarována, zavázat oči.

Nejlépe nějakým jemným šátkem. Protože když se jí omezí vnímání okolního světa zrakem, ostatní její smysly zesílí. Mimo jiné bude intenzivněji vnímat vaše hlazení doteky. Díky tomu bude tantra masáž hlouběji prožívat.

Jak provést tantra masáž

Tantra masáž začněte provádět velmi jemně. Nechte partnerku, ať si nahá lehne na břicho. Vezměte si prachovku či jiné lechtátko a začněte jí tím od krku dolů jemně hladit. Přejíždějte jí lehce po ramenou i po pažích.

Neexistuje žádný jediný a přesný způsob, jak tantra masáž provádět. Popusťte uzdu své fantazii a partnerku hlaďte tak, jak vás napadne a podle toho, co si myslíte, že je jí příjemné.

Jakmile jí dohladíte záda a ruce, pokračujte přes lechtání zadečku, po stehnech až ke kotníkům. Dejte si na čas. Není kam spěchat. Jemně partnerku šimrejte po celém povrchu jejího těla.

Až dokončíte tuto část tantra masáže na zadní části jejího těla, požádejte partnerku, aby se přetočila na záda. Pak jí začněte lechtátkem přejíždět po tvářích a celém obličeni. Pokračujte přes krk k ňadrům a níže. Opět – neomezujte svou představivost.

Když partnerku dohladíte i z přední části, můžete použít masážní olej. Vzhledem k tomu, že později bude namazanou částí těla ležet na posteli (pokud zde tantra masáž provádíte), je dobré pod ni položit ručník.

Při této trochu jiné tantra masáži partnerce nakapejte trochu oleje na prsa a začněte je zlehka, avšak delšími pohyby masírovat. A to klidně tak dlouho, dokud to vám oběma bude příjemné.

Po masáži prsou se přesuňte ke spodní polovině těla a promasírujte partnerce stehenní svaly.

Dokud leží partnerka na zádech, můžete jí zlehka lízat klitoris. Měla by být sice dostatečně zvlhčená z masáže prsou, ale tohle nikdy neuškodí.

Poté si partnerku přetočte opět na břicho. Zezadu do ní vnikněte a požádejte ji, ať si dá nohy k sobě. Bude se vám tak na ní lépe sedět.

Nyní jí na záda a ramena nakapejte masážní olej. Ten rozetřete a během toho, co jí to takto děláte zezadu, se jí oběma rukama můžete pořádně opřít o záda/ramena a pěkně jí během pohlavního styku masírovat.

Pokračování či zakončení této domácí tantra masáže si pak dodělejte podle svých představ.

Domácí tantra masáž je skvělá v tom, že uvolní namožené svalstvo a zároveň obzvláštní váš sexuální zážitek.

No a pokud zrovna nemáte vše potřebné na provedení této tantra masáže, můžete kdykoliv využít služeb podniků tantra masáž Praha.

Leave a Reply