22. 4. 2016

Sex v létě

sex-in-summerSice ještě není léto a vedra nedosahují tropických teplot, ale už nyní se můžete na podobné počasí připravovat a vymýšlet, jak si budete užívat, až bude asfalt rozpálený a oblečení se vám bude lepit na tělo. Navíc, až budou taková vedra, nejspíš na přemýšlení o erotice a na hledání různých tipů nebudete mít ani pomyšletí :) Tak se připravte zavčas.

V parných letních dnech u sexu často zažijete nekomfort. A to nejen ve formě zvýšeného pocení a špatného dýchání při vyšší fyzické námaze. Kterou sex bezesporu je.

Erotická masáž může být příjemnější než sex

Jakmile udeří vedra v plné své síle, zkuste nahradit klasický sex za erotickou masáž.
Erotická masáž vyžaduje spíše něžnost a pomalejší pohyby v porovnání se sexuálním aktem. Erotická masáž vám tak umožní více se soustředit na doteky a všechno to příjemné, co ji provází. Navíc se u ní tolik nezapotíte jako při sexu.

Při erotické masáži v létě bude skvělé, když si trochu zaimprovizujete. Týká se to zejména snižování okolní teploty, resp. Její vnímání.

Tipy na chladivou erotickou masáž

Rozprašovač vody:
Rozprašování vody je běžným, avšak celkem krátkodobým prostředkem, jak se osvěžit. Stačí v místnosti rozprašovačem párkrát zapumpovat a bude vám hned příjemněji.
Mokrý textil:
Při erotické masáži je ručník namočený ve studené vodě velmi příjemným osvěžením. Když se ve vedrech milujete, přijde vám vhod prostěradlo vymáchané ve studené vodě, které přes sebe přehodíte.
Kostka ledu:
Nejen v parných dnes váš partner ocení, když budete celé jeho tělo chladit kostkou ledu.

Pozor na zdraví

Právě vysoké teploty a s tím spojená touha po ochlazení má ské úskalí. Vaše tělo baží po každé chvilce, kdy se může alespoň malinko ochladit.

Přikládání studeného ručníku na vaše rozehřáté tělo je slastný pocit. Když jej však budete máchat v leldové vodě máchat často a frekventovaně se ochlazovat, můžete to přehnat a vaše tělo na to může doplatit. O to je to pravděpodobnější, když bude v místnosti chladný průvan.

Mluvíme tu o nachlazení. V horším případě chřipka či angina. Náchylnější z vás mohou mít dokonce potíže i s ledvinami.

Takže jako vždy platí – všeho s mírou.

Leave a Reply