EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Nuru masáž & Masáž tělo na tělo > Tantrické masáže > Ptáte se, čemu pánové neodolají? Vyzkoušejte masáž penisu!
5. 6. 2014

Ptáte se, čemu pánové neodolají? Vyzkoušejte masáž penisu!

V sexu je třeba se neustále rozvíjet a nenechat stereotypu páchat škody, které nelze po té vzít zpátky. Pátrali jsme po tom, co muže dostatečně navnadí a milují to stejně, jako špičkově provedený orálek. Zpovídali jsme tři muže, kteří nám svěřili hříšné tajemství – masáž penisu.

Tady jsou důvody, proč erotická masáž penisu je pro pány tolik rajcovní.

Vzrušení, účelné doteky a výstřik do úst – Tohle všechno mi dává masáž penisu

„ Moje eroticky nadaná přítelkyně  Renata miluje sex a její talent by jí  mohly ostatní ženy závidět. Já jako její přítel vím, jak báječně je v ráji, protože právě tam se nacházím hned několikrát do týdne. Ano, jako každý chlap nedám dopustit na intenzivní orál, ale pokud tuto praktiku zkombinujete a přidáte k ní ještě masáž penisu, tak pak vás pohltí naprostá invaze rozkoše a já se nacházím těšně před orgasmem. Nejkrásnější je, když masáž penisu zakončí výstřik, a to přímo do její pusinky, kde sperma na jazyku lascivně převaluje a pak smetánku hladově spolyká.“ Daniel, 27 let

Existuje něco lepšího než soulož? Ano, nechejte si provést brilantní masáž penisu

„ Pod výše uvedené tvrzení se bez průtahu jistě a rád podepíše každý chlap, protože masáž penisu, která je ženou prováděna s nápadem a především s chutí, je fenomenálním prožitkem. Já jsem byl vždy spíše na orální hrátky, samotný sex mne nikdy nijak  neoslovil. Neznám nic lepšího, než když má erekce mizí v ústech milované ženy a navíc, když ona přesně odhadne, kdy má přijít na řadu právě masáž penisu. Tento silný prožitek doporučuji prožít každému, už nikdy nebudete chtít nic jinýho.“ Karel, 33 let
Požádejte vaši drahou polovičky o masáž penisu a pronikněte do milostné letargie trochu jinak, než je tomu za pomoci mrštného jazyka.

Leave a Reply