EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Nuru masáž & Masáž tělo na tělo > Nuru masáže: osvěžující a zároveň spalující vzpruha pro tělo i mysl
28. 4. 2014

Nuru masáže: osvěžující a zároveň spalující vzpruha pro tělo i mysl

nuru-massage-pragueNuru masáže: V čem se odlišují od těch erotických?

Erotické masáže jsou prováděny za pomoci různorodých olejíčků, nuru masáže však sází právě na nuru gel, jež pochází až z dalekého Japonska a je získáván z mořské řasy. Svou konzistencí vám může připomínat hojně používaný lubrikant. Nuru gel je čirý, nelepí, dostatečně hydratuje pokožku a  především  je tak mazlivě klouzavý, což oceníte během celé masáže.  Na své si přijdou také ti, jež trpí alergiemi, přírodní původ vám zaručí hladký průběh bez zdravotních komplikací.

Nuru masáže vás dostatečně vzruší, tření ňader či zadečku vás jistě nenechá chladnými, právě naopak. Přitáhnete si nejen nepoznanou rozkoš, ale také skvělé účinky na zdraví.

Nuru masáže: Klouzavé doteky tělo na tělo a kůži na kůži

Nuru gel se před samotnou aplikací  zahřívá a po vmasírování příjemně chladí, což uvítáte především v horkých letních měsících.

Nuru masáže: Všudypřítomná touha vám nedá zapomenout

Salony, které tyto  nuru masáže provádějí, vybírají  masérky tak, aby lahodily pohledu muže a každý si tak vybral tu, jež sympatizuje s jeho ideálem ženské krásy. Velká i malá ňadra, blondýnky, černovlásky nebo zrzky, zvolte si tu „svoji“ dívku a otevřete se dosud nepoznaným erotickým prožitkům.

Zapomeňte na všechny starosti a otevřte se novému a neprobádanému způsobu, jak nechat tělo i mysl regenerovat.

Leave a Reply