25. 8. 2015

Jak si doma udělat nuru masáž

nuru massage pragueZákladní pojmy:

Nuru masáž je typ erotické masáže, která se provádí za použití nuru gelu.

Erotická masáž je masáž, během které dochází ke vzrušení a často i k prožití orgasmu.

Nuru gel je kluzký gel, který je vyráběn z mořské řasy pocházející z Japonska.

Nuru masáž by měl provádět alespoň trochu fyzicky zdatný masér či masérka. A to proto, že při masáži často masér/ka masíruje celým svým tělem.

Co budete k nuru masáži potřebovat?

Podložka
Velmi důležité bude místo, resp. podložka, na které chcete nuru masáže provádět.
Jelikož se při masáži používá velké množství nuru gelu, je prakticky nepředstavitelné provádět masáž přímo na posteli. Tedy pokud ji nebudete chtít prát. Budete si tedy muset obstarat alespoň nějakou speciální podložku. Případně igelit.

Nuru gel
Nuru gel vydrží velmi dlouho kluzký a nevysychá. Na nuru masáž se tak jedná o ideální lubrikant. Jestliže však přístup k nuru gelu nemáte, zkuste se poohlédnout po nějakém olejíčku. Budete ho ale potřebovat poměrně velké množství.

Před nuru masáží

Před samotným začátkem masáže je velmi vhodné se vykoupat anebo osprchovat. To proto, abyste svou pokožku hydratovali a masáž tak byla klouzavější. Navíc díky tomu spotřebujete méně gelu. Koupel či sprcha se doporučuje jak masérce, tak masírovanému. Může být klidně společná. Pokud bude masáž s někým neznámým, např. když jste v masážním salonu, alespoň se spolu seznámíte ještě dříve, než samotná masáž začne. Bude to tak pohodovější a opadne z vás případný stres či ostych. Profesionální nuru masérka si s vámi už ve sprše už bude umět připravit a navnadit.

Nuru masáž

Jestli jste nuru masáž ještě nikdy nedělali, ničeho se nebojte. Trochu se dá přirovnat k erotické masáži.

Na počátku masáže si uložte partnera na podložku a naneste na něj dostatečné množství nuru gelu. Když ho použijete více, tak se určitě nic nestane. Naopak by to bylo horší.

Když bude nuru gel moc studený, před nanesením jej chvíli zahřejte v dlani.

Nuru gel rozetřete po celém těle svého partnera. Doslova od halvy až k patě. Nejprve nuru gel rozetřete rukama, masírujte zpočátku spíše jemněji a síly si šetřete na později.
Jakmile budete mít gel nanesen po celém těle a partnera připraveného na pořádnou jízdu předchozí jemnou masáží, můžete začít skutečnou nuru masáž, která je fyzicky pro masérku dost náročná.

Na partnera si lehněte celým svým tělem. Svým poprsím masírujte jeho hruď. Pak i bříško. Pokračujte níže až ke stehnům.

Následně nechte partnera, ať se na podložce otočí a udělejte mu masáž stejným způsobem jako před chvílí. Od zad pokračujte dolů, přes jeho hýždě až k nohám. Pak si mu zlehka sedněte na záda, ale podpírejte se. V závislosti na své hmotnosti odhadněte, jakou vahou na něj ještě můžete dosednout. Svým zadečkem se mu zase krásně projeďte od zad až ke stehnům.

Nakonec si můžete partnera otočit na záda a věnovat se jeho rozkroku. Masírovat ho můžete jak svými ňadry, tak i zadečkem. Případně můžete tuto kluzkou masáž zakončit ručně, kdy mu penis pořádně zvlhčíte nuru gelem. Po předchozí nuru masáži na sebe jistě nenechá jeho orgasmus dlouho čekat.

A pokud si nemáte s kým tuto masáž užít, neváhejte navštívit nějaký nuru masážní salon v Praze.

Leave a Reply