EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Nuru masáž & Masáž tělo na tělo > Nuru masáž Praha: po čertech kluzký zážitek s ďábelským orgasmem
28. 8. 2014

Nuru masáž Praha: po čertech kluzký zážitek s ďábelským orgasmem

nuru-massage-pragueZa tu nádhernou kluzkou masáž můžeme poděkovat Japonsku. Odtud totiž pochází ta unikátní řasa nori, která nám umožní takřka nekonečně dlouhé nuru masáže. Protože gel z řasy nori na rozdíl od olejíčků či masážních gelů jen tak nevyschne.

Nuru masáž Praha – co to vlastně je?

Erotické masáže zažívají poměrně velký boom. Jsou cílem nejen turistů, ale především všech mužů. A to jak vdaných či zadaných, tak těch svobodných.

Nuru masáž je pak takový tuning klasické erotické masáže.

Díky tomu, že na vás masérka nanese nuru gel, se po vás může příjemně klouzat, jezdit a vůbec vás hladit celým svým krásným tělem.

Kromě samotného těsného kontaktu vám samozřejmě nuru masérka může poskytnout tu pověstnou třešinku na dortu – orgasmus za pomocí hbitých pohybů svých jemných rukou. Navíc zpříjemněné lubrigací samotného nuru gelu. Je to zkrátka neskutečná slast a kdo nuru masáže ještě nezkusil, těžko si to dovede představit.

Masérka se po vás bude klouzat svým zadečkem, bříškem, ňadry….prostě celým svým tělem.

Nuru masáž Praha: jaké výhody vám může přinést?

Nejste ve svém milostném životě spokojeni tak, jak dříve? Pak na nic nečekejte a přiveďte jej zpět k životu! Po nuru masáži se budete cítit neuvěřitelně příjemně a spokojeně. Navíc vám osvěží váš milostný život. A co vás po vlhké jízdě možná překvapí – nuru gel není mastný, takže vám půjde lehce omýt.

Jak si nechat udělat nuru masáž?

Stačí kontaktovat salon Nuru Masáže Praha a zajistit si volný termín.

Leave a Reply