6. 1. 2014

Nuru masáž Praha

nuru-massage-pragueNuru masáž Praha je velmi intimní, erotický a energický typ masáže.

Nuru masáž je masáž, která je velice kluzká. Nuru masáž se provádí za použití nuru gelu. Ten je vyroben z japonské řasy nori.

Díky tomu vydrží být nuru gel po velmi dlouhou dobu “mokrý” – kluzký. V porovnání s lubrigačním či jiným gelem vydrží podstatně déle, protože tolik nevysychá.

Nuru masáž – příprava

Když se provádí nuru masáž, je naprosto ideální, když je pokožka obou (masérky i masírovaného člověka) hydratovaná.

Je tedy skvělé se před před samotnou nuru masáží vykoupat či osprchovat.

Když to velikost sprchy/vany dovolí, tak ideálně společně s masérkou. Ať se navnadíte. Případně intimněji seznámíte s masérkou, pokud například využíváte nuru masáž Praha poprvé a ještě jste neměli možnost se potkat dříve.

Nuru masáž – začínáme

Nuru masáž se zpravidla provádí na nějaké nepromokavé pokrývce, protože při použítí nadměrného množství nuru gelu, které je zapotřebí k provedení kvalitní nuru masáže, by se vám postel opravdu znečistila.

Nuru masáž zpravidla začíná jemně, kdy na vás masérka nanáší nuru gel. Ten pak jemnou ruční masáží roztírá po celém vašem těle.

Nuru masáž tělo na tělo

Kouzlo nuru masáže pak poznáte ve chvíli, kdy vám masérka začne provádět tzv. body to body masáž. Neboli masáž tělo na tělo, kdy po vás klouže a jezdí celým svým tělem.

Časté provedení bývá, kdy ležíte na zádech a masérka po vás klouže svým poprsím a bříškem – jakoby při misionářské poloze zastávala pozici muže.

Další často prováděná pozice je ta, kdy ležíte na břiše. Masérka se dlaněmi a patami opírá o postel a klouže po vašich zádech svou hýždí.

Nuru masáž – happy ending

Nuru masáž může být – a často bývá zakončena jako tzv. happy ending (šťastný konec). Což znamená, že vás masérka rukou dovede k orgasmu.

Happy ending však může mít více podob. Kdy vás masérka vykouří, případně si vzájemně uděláte dobře v pozici 69. Tohle je však nutné vždy dopředu s masérkou konzultovat. Rozhodně se nejedná o službu, kterou by byla nuru masáž běžně zakončena.

Zeptejte se na tyto služby ještě před závaznou objednávkou na nuru masáž!

Konec nuru masáže

Po ukončení nuru masáže je samozřejmá sprcha či koupel.

Nepočítejte s tím, že byste na sebe po nuru masáži natáhli tričko a se sprchou počkali na doma, jak tomu může být u klasické zdravotní masáže.

Leave a Reply