EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Zaměřte se na masáž bradavek
16. 8. 2013

Zaměřte se na masáž bradavek

masaz-bradavek-prahaÚvod do masáže bradavek

Podobně jako na masáž klitorisu, měl byste se zaměřit také na další malou, roztomilou část na ženině těle, a to na její bradavky. Přinášíme Vám proto několik tipů, jak je laskat a masírovat. Někteří vtipně přirovnávají bradavky k joystickům, kterými můžete ovládat ženino vzrušení. V podstatě mají pravdu, masáž bradavek toho dokáže hodně! Takže jak si s nimi správně hrát? Nezapomínejte však, že každá žena je originál a každé se líbí něco jiného. Náš článek spíš vnímejte jako základní tutoriál, jako něco, co Vám ve škole o ženském těle neřekli. Pozorujte také mimiku ženy a její gesta, to jsou vodítka jak se správně trefit do černého.
Bradavky jsou velmi citlivá oblast ženského těla. Sami jste si také mohli povšimnout, jak reagují na teplo/chlad nebo dotek. Bradavky si nejdříve prohlédněte a pak jemně prozkoumejte hmatem. Nezapomínejte také na prsa. Jejich hlazení bude při masáži bradavky super nadstandard. Ženu jistě potěšíte tím, když se jí zeptáte, co se jí líbí a jak máte bradavky stimulovat, případně jí požádejte o názornou ukázka. Bude vzrušující jak pro Vás, tak pro ni. Nezapomeňte však pak na způsob, jakým masáž prováděla.

Originální masáž bradavek

Než půjdete na věc, tedy, v tomto případě na masáž bradavek, nechte partnerku chvíli na tento okamžik počkat. Bude pak maximálně vzrušená a nebude se moct masáže dočkat. Jako první hlaďte její prsa – přirozeně, krouživými pohyby, jemně je můžete i stisknout. Také můžete jemně přejíždět prsty v okolí bradavek, přesněji po okraji prsních dvorců. Bradavek se zatím vůbec nedotýkejte. Aby nechtěla samým nadšením vykonat partnerka práci za Vás, použijte pouta, nebo přivažte ji šátkem ruce k rámu postele. Za chvíli vás bude prosit, abyste se už jinde dlouho nezdržoval a sklouzl svými prsty a svým jazykem přímo na ně. Vaše prsty a Váš jazyk jsou masírovací nástroj, erotická hračka, která musí být efektivně využita. Reklamace je přeci nežádoucí. Nechte se inspirovat přirozenými tvary prsů a bradavek – vykonávejte krouživé pohyby s bradavkami a kolem nich, věnujte se zároveň i ňadrům. Prsa, potažmo bradavky jsou jedny z nejdůležitějších erotogenních zón na těle ženy a jejich masáž jedině přispívá ke zlepšení prožitku z milování.

Při masáži bradavek nezapomeňte na…

Na to, že jsme savci. Všichni jsme si tím prošli, někdo to vydržel déle, jiný kratší dobu – máme tím na mysli naše prvotní přijímaní potravy pomocí sání. Nebojte se tedy zapojit Vaše ústa a rty a zapojit do masáže i sací reflex, který udělá v podstatě práci za Vás. Bradavky můžete také laskat jazykem. Kružte s ním kolem nich, s nimi, poklepávejte je jím. Některým ženám také nevadí lehčí stisk bradavky mezi zuby a lehké zatáhnutí. K masáži bradavek můžete posléze přidat i penis, kterým můžete bradavky slastně poklepávat.
Za nějaký čas však mohou být bradavky už přecitlivělé, a proto je dobré sledovat ženiny reakce. Zamezte tomu, asi se příjemná masáž bradavek stala bolestivou. Pokud se začne žena odtahovat, respektujte to.

Leave a Reply