EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Tantrické masáže > Nejcitlivější místo u mužů? Zkuste masáž prostaty!
16. 5. 2014

Nejcitlivější místo u mužů? Zkuste masáž prostaty!

masáž prostatyKaždá žena chce být pro svého muže nevysychající studnicí erotických nápadů a inspirace. Z mužského pohledu je fantastické vědět, že s nadšením dopřejete drahému orální sex, nemáte vůbec nic proti průniku do zadní komnaty a neustále pátráte po dalších sexy variantách, díky kterým váš sex zazáří a nestane se tak fádním nebo dokonce vynuceným.

Naše rada zní: Vyzkoušejte masáž prostaty a užívejte si spolu s partnerem orgasmické salvy.

Masáž prostaty: Co jí musí předcházet

Velmi důležitá je především komunikace mezi partnery, abyste měli jasno a zároveň se domluvili na klíčovém slovním spojení, které by v případě potřeby, utnulo vaše snažení.

Masáž prostaty a její stimulace nemusí být jen vnější, svolit  můžete i pro vnitřní variantu. Než k tomuto exotickému číslu dojde, nezapomínejte na hygienu, bez které by to opravdu nemělo význam. Klidně se naložte do horké vany a decentně partnera drážděte nebo si příjemně povídejte, aby vaše myšlenky nabraly ten správný směr.  V případě, že máte namířena na masáž prostaty prostřednictví konečníku, rozhodněte se pro klystýr. Ten zaručí hladký průběh vaší hříšné mise.

Jak začít a pokračovat, aby masáž prostaty byla fenomenální?

Rozhodně nic nezkazíte milostnou předehrou tak, jste zvyklí, ale určitě ji neváhejte ozvláštnit například smyslnou masáží bradavek nebo míst, kde partner skrývá své erotogenní zóny. Kombinací orálního sexu a masáže penisu zajistíte skvělé podmínky  pro orgasmus umocněný na druhou.

Jazykem si razte cestu k varlatům, ke hrázi a pokud vám to bude příjemné, pohlaďte špičkou jazyka vstup do konečníku. Nutností je také aplikace lubrikantu pro bezbolestný průnik.  Hrajte si s análním vstupem a pomalu vklouzněte prstíkem dovnitř.  Prostatu určitě bez problému nahmatáte, svou velikostí připomíná vlašský ořech. Pak můžete prstem pohybovat nahoru a dolu, měnit rytmus a přitom partnera orálně dráždit.

Masáž prostaty neboli mužský bod G představuje citlivé místečko, které byste při milování určitě neměli nechat bez povšimnutí.

Leave a Reply