EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Tantrické masáže > Masáž bodu lásky – masáž bodu G
15. 8. 2013

Masáž bodu lásky – masáž bodu G

masaz-bodu-g Bod G – co to je a proč ho masírovat

Každý si již jistě kladl otázku, proč je to zrovna písmeno „G“, které dalo jméno onomu intimnímu bodu. Za jeho pojmenováním nestojí žádná zvláštní historka. „G“ je počáteční písmeno jméno jeho objevitele, Ernesta Gräfenberga, německého gynekologa, který zkoumal ženskou vzrušivost a zkoumal ženské erotogenní zóny pro své studie. Tento bod pak dostal pojmenování bod G a jeho masáž se stala nedílnou součástí ženských erotických masáží. Mezi lidmi se také traduje, že tento bod vlastně vůbec neexistuje. Na druhé straně tohoto názoru jsou ti, kteří tvrdí, že se jedná o nejvzrušivější místo na ženském těle. Existuje jednoznačná odpověď? Odborníci se shodují, že bod G opravdu existuje a že jeho stimulace přivodí ženě orgasmus. Je také důležité mít povědomí o anatomii ženského těla, konkrétně tedy o anatomii pohlavního orgánu – bod G se nachází na přední straně vaginy, přibližně v její první třetině, tedy v místě, kde se nachází klitoris a ústí močová trubice. Bod G vlastně ani není bodem, je to oblast velkého množství nervových zakončení. Extatická masáž bodu G je tedy něco, co je ženě velmi příjemné a udělá ji šťastnou.

Jak nalézt bod G a jak ho masírovat

Správné masírování a dráždění bodu G nezvládá jen tak někdo. Je důležité vnímat sex se ženou komplexně – pokud začnete ihned s masáží bodu G, nemuseli byste uspět. Začněte erotickou masáží celého jejího těla, nesoustřeďte se pouze na bod G. O této masáži hovoří jiný článek. Masírujte bod G až ve chvíli, kdy je žena zcela uvolněná. Pokud je potřeba, použijte pro lepší provedení masáže lubrikační gel, nejlépe silikonový. Poté zaměřte svoji pozornost na masáž vagíny – na její líbání, hlazení, lehčí plácání apod. Každá žena na vás bude mít jiné požadavky, ne každé se líbí to samé. Pak přikročte k samotné masáži bodu G. Jeho poloha není u každé ženy také stejná, ale lze ji přibližně určit; nachází se na vnitřní straně vagíny u bříška. Nejlépe to zjistíte tak, že vsunete pár prstů do její vagíny a začnete s nimi pohybovat a jemně tlačit na bříško, dokud si nevšimnete výraznější změny v prožívání vašeho počínání. Kombinujte stimulaci bodu G masáží klitorisu, bude to pro ni opravdová slast a připravíte jí tak lépe pro samotný styk a její orgasmus.

Technika masáže ženského bodu G

Stejně tak, jak je každá žena jiná, tak i techniky k provádění masáže bodu G jsou různé. Je nutné soustředit se na individuální potřeby ženy. Jistě nešlápnete vedle, pokud budete používat pohyby prstů. Pro masáž bodu G je vhodné používat jemné tření, dále krouživé pohyby, chybou nebude ani používání tlaku na bod G jak zvenku, tak zevnitř. Mnoho žen považuje u masáže bodu G za vzrušující poklepávání, svírání a samozřejmě hlazení. Druhá ruka by měla při masáži bodu G stimulovat také vnější část vagíny, hladit jí a dráždit především klitoris. Pokud budete vidět, že tato technika masáže bodu G ženě již nepřináší tolik uspokojení jako ze začátku, je vhodné to vystřídat s jinými technikami, jako například vysouvání a zasouvání prstů, podobně jako je tomu u soulože. Hlavní je stále sledovat ženu, zda se jí to líbí, zda jí to vzrušuje, protože to je cílem masáže bodu G – aby se to ženě líbilo a přinášelo jí to libé pocity. Pokud máte možnost, můžete pro masáž ženského bodu G využít také různé erotické pomůcky, které často mají uzpůsoben tvar přímo ke stimulaci a masáži bodu G.

Leave a Reply