EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Sex masáž: základní pravidla
16. 8. 2013

Sex masáž: základní pravidla

Pravidlo č. 1: Vyberte pro sex masáž to správné místo

sex-masaz-pravidlaNevadí, pokud rádi spíte a skotačíte v posteli na měkké matraci, ovšem pro potřeby sex masáže je lepší, když masírovaný leží na pevné ploše. Máte tak lepší přístup k masírovanému a můžete erotické masáže provádět efektivně, na měkké ploše by se tlak Vašich dlaní ztratil a masírovanému by to mohlo uškodit. Zkuste překvapit svůj protějšek a vytvořte na podlaze pohodlné lůžko pro sex masáž. Rozházejte kolem provizorního lůžka pro sex masáž polštáře, lístky květin, zapalte vonné svíčky,… violá! Pokud je v místnosti chladno, provizorně ji vytopte elektrickým ohřívačem. Nechcete přece, aby masírovaný při sex masáži drkotal zuby. Pokud budete provádět sex masáž v ložnici, můžete z podlahy skočit rovnou do postele, aby byla sex masáž zakončena co nejpohodlněji.

Pravidlo č. 2: Neprovádějte sex masáž bez pomoci oleje

Použitím oleje při sex masáži zamezíte nepříjemnému tření, které může vzniknout při provádění základních masážních technik. Navíc budou Vaše ruce krásně měkké. Dobrým trikem je také olej před sex masáží lehce ohřát – masírovanému to bude jistě příjemné a nepřeběhne mu mráz po zádech. Teplo je při sex masáži základ. Můžete použít i lehce vonný olej, abyste při sex masáži potěšili i další smysl. K dostání jsou také speciální erotické oleje, které obsahují afrodiziaka, která povzbudí ještě více Vaši touhu. Tím dodáte svému masérovi více sebevědomí a radosti z prováděné masáže a bude cítit stejné vzrušení jako Vy.

Pravidlo č. 3: Svatý klid při sex masáži

Sex masáž si naplánujte na den, kdy víte, že hrozí nejmenší pravděpodobnost toho, že Vám někdo tyto smyslné chvilky naruší. Vypněte si oba mobilní telefony, laptopy a vypusťte z hlavy na chvíli myšlenky na okolní svět. Někomu může být příjemné, když ho na zádech šimrají vlasy nebo volné oblečení masírovaného, ale obecně se při sex masáži doporučuje, a i profesionální masérky takto činí, mít na sobě přiléhavé oblečení a vlasy mít volně svázané. Při sex masáži Vám také může hrát pomalá, relaxační huba á la Orient. Pokud víte, že partner takovou hudbu zrovna v lásce nemá, zkuste něco ze současného elektronického chilloutu.

Pravidlo č. 4: Při sex masáži se věnujte pozornost požadavkům partnera

Pokud Váš sexuální partner preferuje masáž nějaké oblasti či konkrétního bodu na těle, věnujte tomu patřičnou pozornost. Nesnažte se partnera přemluvit, že masáž jiného místa může být stejně tak vzrušující. Pokud to partner striktně odmítá, vyhněte se tomu, chcete přeci sex masáž a potěšení věnovat právě jemu. Pokud má například partnerka ráda masáž bradavek, věnujte jim v pravidelných intervalech pozornost; masáž bradavek můžete například střídat s masáží klitorisu, masáží vnější části stehen či plosek nohou. Za nedlouho bude masírovaný cítit neuvěřitelnou touhu po úplném uspokojení.

Pravidlo č. 5: Sex masáž nejsou pouze nahodilé doteky

Při sex masáži využijete naplno základních masérských doteků. Prvním je vyvolání tlaku. Tato jednoduchá metoda je velmi účinná. Musíte si dát však pozor na ty oblasti na těle, které sužují partnera bolestí – může se jednat na příklad o dříve operovaná místa. Tuto práci přenechejte raději fyzioterapeutovi. Dalším dotekem může být hnětení, které použijete spíše na stehna a zadeček, kde se nachází větší množství tuku. Velmi příjemné je také lehce tlakové hlazení nebo tření, které se hodí například při masírování intimnějších míst. Buďte především naslouchavým sex masérem a jak již bylo řečeno, věnujte pozornost zejména přáním masírovaného.

Pravidlo č. 6: Při sex masáži darujete také kus sebe

Nemějte před sex masáží obavy z toho, že něco pokazíte. Sex masáž nestaví prioritu na výborně odvedené masérské práci. Jde především o to, že masírovanému bude sex masáž přinášet skvělé pocity. Počínaje těmi, které v něm vyvolá Vaše rozhodnutí mu věnovat čas, příprava atmosféry k sex masáži a Vaše pozitivní energie, kterou mu budete během masáže předávat. Uvidíte, že pokud si budete sex masáž navzájem předávat, ještě více se prohloubí vztah mezi Vámi a budete lépe připraveni na stresující a vypjaté dny. Budete mít také něco, na co se můžete těšit .

Leave a Reply