9. 9. 2015

Jak poznat dobrý masážní salon či privat

privat pragueNejen v Praze je mnoho podniků nabízející erotické masáže. Ne vždy je dopředu jednoduché odhadnout, který salon vám bude vyhovovat.

Výběr masérky/společnice

Je jasné, že v drtivé většině případů se nejdříve poohlížet po nejkrásnějších sexy dívkách. To ale nemusí být vždy nejlepší řešení. A to jednoduše proto, že se vždy najde někdo, kdo na webu neukazuje vlastní fotky, ale fotky falešné, kde pózují velmi přitažlivé dívky.

Tohle se děje zejména i v případě escort služeb a privatů. Pochopitelně muži touží po erotickém zážitku s nádhernou slečnou. Takže jedním z nejúčinnějších kroků, jak zaujmout potencionálního zákazníka, je nalákat jej na sexy fotky.

Je nesporné, že pravda nakonec vyjde najevo. Avšak dívky, které takto zákazníky klamou, spoléhají na to, že když už k nim někdo (často nadržený) dorazí, bude sice dost zklamaný, ale řekne si “když už jsem tady….” a holt se smíří s tím, že byl oklamán. Zřídka kdy se rozhodne pro odchod. Třeba jen proto, že mu to přijde nezdvořilé či hrubé.

Proto, pokud nemáte jistotu, že dívky se na webu prezentují reálnými fotografiemi, zkuste na internetu pohledat reálné reference a zkušenosti jiných uživatelů, kteří již daný masážní salon či privat navštívili.

Vzhled salonu

Kromě masérky vás velmi pravděpodobně bude zajímat, v jakém prostředí vám bude masáž nabízena. Možná vás to před výběrem masážního salonu hned nenapadne, ale budete mít z masáže celkově lepší dojem a požitek, když bude v útulném, čistém a voňavém prostředí než v nějaké staré, ušmudlané místnosti.

Rozhodně není důležitý exteriér budovy. Máme zkušenosti s tím, že zvenku vypadá budova velmi ošklivě, ale uvnitř to vypadá velmi útulně, až neskutečně krásně. Takže neváhejte prozkoumat web, případně si nechat zaslat fotografie místnosti, kde se masáže provádějí. Můžete tak získat důležitý obrázek o salonu ještě dříve, než do něj vkročíte.

Ceny služeb

V neposlední řadě vás asi budou zajímat ceny nabízených služeb. Pokud jde o privaty, které na webu mají ceny uvedeny, jedná se v drtivé většině případů o služby za klasický sex s kondomem. Pokud není uvedeno jinak, za orální sex, anální sex a další “nadstandardní” služby si budete muset připlatit.

Určitě je dobré zeptat se na ceny dopředu. Abyste na místě nebyli zaskočeni.

Vzdálenost salonu

Pravděpodobně se nebudete chtít vláčet půl dne do salonu, když byste mohli dostat podobný zážitek poblíž místa, kde se zrovna nacházíte.

Z pochopitelných důvodu masážní salony či privaty neuvádějí svou konkrétní adresu. Na vyžádání vám ji ale samozřejmě poskytnou. Takže když nevíte, kde se salon nachází, raději si tam nejdříve zavolejte a zeptejte se. Abyste si nenašli překrásnou slečnu a po objednání zjistili, že vám cesta zabere 10x víc času než samotná masáž. Pro vyhledání dle umístění privátu či salonu můžete využít pražskou erotickou mapu.

Rada na závěr

Zejména na privaty a do erotických klubů si s sebou berte jen tolik peněz, kolik opravdu potřebujete. Místa spojená s erotickou a sexem spolu nesou nejen touhu po rozkoši, ale také po penězích. Kdo ví, na koho v okolí těchto míst (či přímo v nich) můžete narazit. Takže kdyby se náhodou stalo, že by vás chtěl někdo okrást, tak ať nepřijdete o víc než je nutné.

Leave a Reply