EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Nuru masáž & Masáž tělo na tělo > Jak jsem si užil nuru masáž v Praze
18. 7. 2013

Jak jsem si užil nuru masáž v Praze

nuru-masaz-praha (2)Dnešní článek pojednává přímo o zkušenosti jednoho muže, který si na vlastní kůži vyzkoušel nuru masáž Praha. Napsal nám, jak si to užíval a jak se mu na nuru masáži líbilo.

Co je nuru masáž Praha?

Na začátek bych Vám rád něco o nuru masáži pověděl. V podstatě je nuru masáž Praha smyslná masáž tělo na tělo, při které je nahý jak masírovaný, tak i masérka. Nuru masáž začíná tím, že masérka použije vhodné množství speciálního nuru gelu, od kterého nuru masáž získala svůj název. Nuru masáž Praha začíná stejně, jako klasická masáž celého těla, a postupně se dostává do bodu, kdy masérka používá pro nuru masáž i své celé tělo, a začíná jím klouzat o tělo masírovaného. Nevynechává ani částí těla jako je penis, a masérka se také masírovaného dotýká svými prsy. Masáž probíhá pomocí smyslných pohybů, a trvá tak dlouho, dokud není masírovaný plně uspokojen. V komerčním erotickém salonu jsou většinou jasně stanoveny role, a dominantní je pouze masérka, masírovaný pouze pasivně přijímá. V určitých případech, zejména pokud je nuru masáž Praha v soukromém prostředí, se masáž může stát pružnější, a po vzájemné dohodě se partneři v dominantní roli mohou střídat. To činí nuru masáž Praha ještě více zajímavou a vzrušující. V erotickém salonu v Praze jsem měl možnost zatím vyzkoušet pouze jednostrannou nuru masáž, věřím, že se však jednou dočkám a budu moci i já masírovat masérku svým tělem.

Nuru masáž Praha si dopřávám pravidelně

Od té doby, co jsem poprvé nuru masáž Praha vyzkoušel, jsem se do ní zamiloval. Opravdu neznám nic lepšího, ty pocity při ní jsou naprosto k nezaplacení. Zkusil jsem mnoho salonů, mnoho masérek, někdy to bylo horší, někdy lepší, ale nuru masáž je stále moje nejoblíbenější erotická masáž, a myslím, že tomu tak bude navždy. Pokud nuru masáž také vyzkoušíte, uvidíte, že vím, o čem mluvím. Při první návštěvě nuru masáže Praha jsem se cítil trochu nervózní a nesvůj, všechno ale opadlo s příchodem krásné masérky. Byla moc milá, a bylo vidět, že ví, co má dělat. Představila se jako Linda a nejdříve mi o nuru masáži něco řekla, zeptala se, jestli jí tedy chci ozkoušet. I přes nervozitu jsem začínal být vzrušený, takže jsem samozřejmě řekl, že ano. Pak jsem spolu šli do sprchy připravit se na masáž.

Co všechno přináší nuru masáž Praha

Už při sprše ze mě začínalo všechno opadat, protože mi Linda myla záda a její doteky byly velmi příjemné. Začínal jsem se na nuru masáž Praha opravdu hodně těšit, a myslím, že to bylo dost vidět. Po osprchování mě Linda dala ručník a řekla, ať jdu za ní do pokoje. Pohled na její sexy nahé tělo byl skvělý. Pak jsem dorazili do místnosti, kde se nuru masáže měla odehrávat. Byl to vcelku prázdný pokoj, který měl jednu hlavní dominantu – obrovskou gumovou matraci položenou na zemi, na které se nuru masáž Praha odehrává. V místnosti bylo také velké teplo, Linda mi vysvětlila, že je to kvůli nuru gelu, že když je nuru gel chladný, tak začíná být až moc lepkavý a není už tak kluzký, jak je potřeba pro nuru masáž. Položil jsem se tedy na matraci, a Linda si nabrala gel do rukou. Nejdříve natírala nuru gelem mě, a pak si ho nanesla i na svoje tělo. Její ruce byly hebké, a v kombinaci s příjemným gelem jsem se začínal cítit jako v ráji. Naprosto jsem se uvolnil a už si jen užíval nuru masáž Praha se vším všudy. Linda začala nejprve zlehka a zjemna, byla citlivá a zároveň velmi smyslná. Cítil jsem, jak jsou všechny moje nervové buňky v pozoru a čekají na další příjem podnětů. Už tehdy jsem věděl, že nuru masáž Praha bude něco, na co jen tak nezapomenu. Když se na mě pak Linda položila celým svým tělem, cítil jsem se neuvěřitelně. Linda po mě klouzala sem a tam, a bylo to opravdu nepopsatelné… Určitě doporučuji všem nuru masáž Praha také vyzkoušet, jsem si naprosto jistý, že Vás také dostane.

Leave a Reply