EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Jak uspokoji ženu aneb trpělivost růže přináší
15. 8. 2013

Jak uspokoji ženu aneb trpělivost růže přináší

jak-uspokojit-zenuNechte si poradit, jak uspokojit ženu

Intimita se často pojí s přívlastkem „vzájemná“ a existuje k tomu pádný důvod. Pokud chcete, aby byl Vás vztah vyrovnaný a Vaše partnerka spokojená, musíte pečovat o její erotické potřeby a plnit je. Nejhorší je, pokud má partnerka pocit, že slouží pouze jako jakýsi nástroj pro Vaše osobní uspokojení. Další, o něco méně závažným problémem je, když si myslíte, že víte, jak na ni. I když musíme připustit, že v tomto problému hraje také roli žena a její sdílnost. Pokud se jí něco nelíbí, měla by Vám to říct. Ovšem některé ženy mají tendence své potřeby zanedbávat a stydí se s Vámi o svých přáních mluvit. K žádné ženě neexistuje univerzální návod, jak ji uspokojit. Co se líbilo té předtím, se nemusí líbit té současné. Přesto Vám zde poskytneme alespoň nástin toho, jak k tomuto tématu přistupovat. V dalších článících našeho blogu se můžete pak dočíst konkrétně o možných postupech jak uspokojit ženu při jedotlivých masážích, mám například na mysli masáž bradavek, masáž klitorisu, nebo erotickou masáž chodidel, tedy footfetish. Uspokojit ženu je obecně složitější, než uspokojit muže. Takže pokud Vám o Váš vztah, do kterého bezpodmínečně iintimita patří, neházejte flintu do žita a věnujte trochu enegrie do jejího uspokojení. Mnohonásobně se Vám to pak totiž vrátí.

Petting je klíčem k uspokojení ženy

Převážná většina žen miluje předehry. Vášnivá předehra je klíčem k úspěšnému uspokojení ženy. I když se Vám už samy rozepínají kalhoty a po pěti minutách byste na Vaší kočičku nejradši skočili, zkuste Vaše touhy držet alespoň dalších 15 minut na uzdě. Pokud se bude partnerka tvářit překvapeně a položí Vám otázku, co s Vámi je a jestli se Vám vůbec chce, řekněte třeba, že si téhle krásné chvilky chcete užít déle. Něžně ji hlaďte, líbejte na zádech, na šíji,… Můžete ji i někdy překvapit a přispět k uspokojení nějakou erotickou masáží. I když nejste v tomto oboru zrovna sběhlý, zkuste si o erotické masáži přečíst pár článků a trochu se snažit, ne ji masírovat jen tak hala bala a hňácat její zadeček jako vánoční těsto. Erotická masáž vždy postupuje od „běžného“ k intimnímu. V kostce řečeno od zadu do předu. Nezapomeňte přitom použít nějaký vhodný masážný olejíček nebo lheký krém, kterého budete nanášet na její tělo tak akorát, aby se necítila moc mastná nebo opatlaná, případný přebytek setřete připraveným ručníkem.
Z toho co bylo řečeno jasně vyplývá, že ženy milují dotyky. Milují, kdž se jich dotýkáte také dostatečně dlouho. Milují, když se jich dotýkáte dostatečně procítěně. A ocení, když se o to, jak se cítí a co se jim líbí, zajímáte. Pokud Vám budou Vaše ruce navigovat nebo řeknou „Ne, takhle ne.“, nenechte se odradit a poslechněte je. Ego stranou, hlavně se neurážejte, že děláte něco špatně. Nepovažují Vás za žádná nemehla.

Správné uspokojení ženy přinese ovoce

A k tomu doplníme další úsloví: Trpělivost růže přináší. Na péči, kterou své partnerce dopřejte, jen tak nezapomene a vy se můžete těšit také na něco vzrušujícího z její strany. Pokud se naučíte uspokojit ženu, významně tak přispějete k vyrovnanosti Vašeho vztahu a oba budete spokojení. Začnete tak možná i dále odhalovat Vaši intimitu a budete se pouštět do mnohem zajímavějších akcí a vyhnete se tak zkostnatělému stereotypu. To, že dokážete uspokojit svou ženu, Vám dá garanci, že se nebude poohlížet po lepším někde jinde. Bude se cítit šťastná a to se projeví i v jiných oblastevh Vašeho vztahu. Dopřejte jí nejlepší vyvrcholení jejího života a buďte její postelový král.

Takže pokud cítíte, že to v posteli není zcela ideální a stále je prostor co zlepšovat, zkuste se tímto článkem inspirovat a pozorujte, zda-li došlo k nějakému zlepšení.

Leave a Reply